Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

Firma Eco Club powstała w 2001 roku i specjalizuje się w dystrybucji produktów profesjonalnej higieny hotelowej, pralniczej oraz restauracyjnej. Dzisiejsza działalność firmy koncentruje się na współpracy z międzynarodowymi koncernami jak i poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań dla szeroko rozumianej dbałości o higienę. 

Dlatego, z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do wyjątkowej współpracy z naszą firmą, wiodącym dostawcą profesjonalnych środków czystości do sprzątania i prania – marki SALLO i BACTEMIA. Jesteśmy jedynym źródłem tych wyjątkowych produktów, co oznacza, że oferujemy Państwu ekskluzywność na rynku.
Nasze unikalne środki czystości są efektem innowacyjnych badań i rozwoju, co sprawia, że są one nieporównywalne z żadnymi innymi produktami dostępnymi na rynku. Chcielibyśmy podkreślić, że są to produkty dostępne wyłącznie u nas, co daje Państwu niepowtarzalną okazję do zaoferowania klientom czegoś wyjątkowego, co wyróżni Państwa ofertę na tle konkurencji.

Specjalizujemy się również w dostarczaniu wysokiej jakości wózków hotelowych, funkcjonalnych akcesoriów do wózków, maszyn i urządzeń sprzątających oraz innowacyjnych koszy do segregacji odpadów marki Fantom Professional. Z myślą o rozszerzeniu naszego zasięgu oraz dostarczeniu naszych produktów do jeszcze szerszej grupy klientów, poszukujemy partnerów, którzy podzielą z nami pasję do oferowania doskonałych rozwiązań dla branży hotelarskiej.

Nawiązując współpracę z nami, jako dystrybutor lub hurtownia, otrzymają Państwo szereg korzyści.

KORZYŚCI JAKIE ODNIESIESZ STAJĄC SIĘ NASZYM DYSTRYBUTOREM, to:

ECO CLUB REPREZENTUJE TAKIE FIRMY, JAK: 

SALLO – środki chemiczne do higieny kuchennej, hotelowej oraz pralniczej

BACTEMIA – bioaktywne środki czyszczące

FANTOM Professional– producent urządzeń sprzątających, wózków serwisowych oraz systemów segregacji odpadów.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z nami i dołączenia do grona partnerów, którzy oferują najwyższej jakości produkty na rynku. Gwarantujemy, że nasza współpraca będzie oparta na zaufaniu, uczciwości i wzajemnym sukcesie.

Prosimy o kontakt tel. 504171000 w celu omówienia szczegółów współpracy i dostosowania naszej oferty do Państwa indywidualnych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że wspólnie osiągniemy sukces na rynku.
Z poważaniem.
Eco Club Professional

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS