Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

Producenci sprzętu pralniczego

Przedstawiamy naszych strategicznych partnerów w zakresie projektowania, wyposażania i optymalizacji pralni.

Zapraszamy do oferty

PRIMUS
Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w konkurowaniu na zróżnicowanym i wymagającym rynku europejskim w branży pralniczej, Primus został zbudowany na solidnych fundamentach innowacji i pasji, aby pomóc naszym klientom osiągnąć przewagę w pralni. Primus opracowuje wiodące w branży, ekologiczne rozwiązania pralnicze charakteryzujące się niezrównaną wydajnością i stylowym wyglądem. Ostatecznie celem Primus jest osiągnięcie maksymalnej wydajności przy minimalnym wysiłku, przy optymalnym wykorzystaniu zasobów

Jako część sieci Alliance Laundry Systems, Primus ma dostęp do całej wiedzy i zasobów największego na świecie komercyjnego producenta prania. Alliance zainwestował w ostatnich latach ponad 300 milionów dolarów w badania i rozwój, aby zapewnić szybsze, łatwiejsze i ogólnie lepsze pranie. Primus korzysta z ogromnej globalnej sieci Alliance z 14 strategicznymi lokalizacjami na całym świecie i ponad 1200 wyspecjalizowanymi komercyjnymi dystrybutorami pralni.

Szerokie portfolio produktowe zawiera min.: pralnico-wirówki, suszarki, magle, szafy suszące.
Jesteśmy autoryzowanym importerem i przedstawicielem PRIMUS w Polsce.

Oraz firma FAGOR Professional
Jako jedyna z niewielu marek na świecie oferuje szeroki wachlarz produktów dla sektora gastronomicznego, hotelarskiego i pralniczego.

Jako część sieci ONNERA GROUP jest obecnie jednym z liderów, producentów profesjonalnych urządzeń gastronomicznych i pralniczych,  zajmując szóste miejsce w Europie i dziesiąte na świecie.

Styl biznesowy FAGOR PROFESSIONAL oparty jest na wspólnym zarządzaniu, wysiłku całego zespołu i wspólnej odpowiedzialności, dając z siebie wszystko, aby osiągnąć sukces i skuteczność.

Oferują produkty spełniające potrzeby profesjonalistów, z którymi dzielą się najwyższym poziomem wymagań, zaangażowaniem , innowacyjnością i jakością
Od lat projektują i produkują urządzenia dla sektora pralniczego, takie jak, przemysłowe urządzenia do prania, suszenia i prasowania oraz oferują szeroką gamę urządzeń grzewczych, pieców, zmywarek i urządzeń chłodniczych wykorzystywanych w obiektach gastronomicznych .

Jesteśmy autoryzowanym importerem i przedstawicielem FAGOR PROFESSIONAL


Fagor Professional: katalogi broszury

Primus: katalogi broszury

Speed Queen: katalogi broszury

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS