Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

Oferta środków piorących

PROFESJONALNE ŚRODKI DO PRANIA - CHEMIA PRALNICZA - ZAPRASZAMY DO OFERTY Sprawdź tutaj!

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego produktu do prania, który utrzyma Twój biznes pralniczy na najwyższym poziomie, z całą pewnością będziesz potrzebować odpowiednich środków pralniczych, które dobrze wykonają swoją pracę a także zoptymalizują cały proces prania, co w konsekwencji pozytywnie przełoży się  na Twój wynik finansowy.

Zależy Ci na stosowaniu innowacyjnych metod, procesów i technologii do rozwiązywania trudnych problemów związanych z praniem i czyszczeniem – ZAUFAJ NAM !

W naszej ofercie znajdziesz najlepszą jakość  chemii pralniczej w profesjonalnym wydaniu.
Nasza lina produktów do prania przemysłowego oraz komercyjnego, została stworzona w hiszpańskim laboratorium firmy SALLO.

Obejmuje detergenty, które wykorzystują środki powierzchniowo czynne i emulgatory, w celu lepszego usuwania zabrudzeń. Wspomagacze, które uzupełniają detergent w walce z trudnymi plami. Środki dezynfekcyjne, które zarówno wybielają, jak i usuwają zabrudzenia. Kwasowe środki do neutralizacji kąpieli piorącej. Zmiękczacze zapewniające właściwości antystatyczne. Preparaty impregnujące odzież strażacką - roboczą.
Spersonalizowane detergenty do wieloprogramowych i wielocyklowych systemów pralniczych.
a także proszki do prania, które możesz użyć w pralce domowej.

Nasze produkty są ULTRASKONCENTROWANE, co zapewnia oszczędność użytkowania.

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS