Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

Szkolenie dla pokojówek w języku rosyjskim i ukraińskim

Profesjonalne przygotowanie do pracy ukraińsko lub rosyjskojęzycznych pracowników działu służby pięter

Czy macie problemy z komunikacją z Waszym rosyjskojęzycznym i ukraińskojęzycznym personelem służby pięter? My wiemy jak temu zaradzić.

Od kilku lat polska branża hotelarska i gastronomiczna mierzy się z nowymi realiami na rynku pracy. W naszym kraju nie ma już chyba hotelu, ani restauracji, w których nie pracowałby ukraińsko- lub rosyjskojęzyczny personel. Dzięki niemu możemy zapewnić ciągłość świadczenia usług naszym gościom. 

Z zatrudnieniem i utrzymaniem pracownika z Ukrainy wiążą się jednak różnego rodzaju utrudnienia. Jedną z podstawowych przeszkód jest nieznajomość języka polskiego. W takiej sytuacji nie można skutecznie przeprowadzić przeszkolenia, nauczenia zasad obowiązujących w firmie, czy zintegrowania z polską załogą ukraińskiego pracownika. Do tego dochodzą bardzo istotne kwestie bezpieczeństwa: źle zastosowane profesjonalne środki czyszczące to nie tylko straty materialne, ale także groźba uszczerbku na zdrowiu.

Korzyści z naszych warsztatów:

> wiedza teoretyczna oraz praktyczna, jak i do czego używać odpowiedniego środka czyszczącego; 

> jaką zastosować kolejność;

> jak dozować chemię, zapewniając najlepszy efekt końcowy. 

> pewność zrozumienia wszystkich procesów i procedur związanych z pracą personelu sprzątającego,

> gwarancja osiągania założonych efektów i utrzymania jakości,

> utrzymanie kosztów na odpowiednim poziomie, a nawet ich redukcję. 

Niemal każdy manager, właściciel hotelu, czy szef gastronomii nieraz w odpowiedzi na zadane pytanie usłyszał ,,Ja nie panimaju”. I tu wchodzimy my, nasze kompetencje i doświadczenie:). 

Wszystkim swoim Klientom zapewniamy szkolenia personelu działu housekeepingu oraz zaplecza gastronomicznego w języku rosyjskim. Dopiero po takim przeszkoleniu możecie oczekiwać od pracownika wykonywania obowiązków zgodnie ze standardami, procedurami i wymogami hotelu.

Krótki film z naszego szkolenia dla housekeepingu w jednym z gdańskich hoteli to przykład, jak pracujemy. Nasze wieloletnie doświadczenie z zakresu szkoleń oraz znajomość specyfiki rynku personelu hotelowego gwarantują, że po naszym szkoleniu nie usłyszycie już ,,nie panimaju”.

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS