Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

ZARABIAJ NA PRANIU

Twój hotel, hostel, camping czy pole namiotowe mogą oferować bardziej kompleksową obsługę, a TY przy okazji możesz zarabiać.

Jak?

To proste – wstaw profesjonalne urządzenia piorąco-suszące które mają zamontowany kasownik na monety lub żetony, dzięki którym:

> poszerzysz zakres oferowanych usług,

będziesz zarabiać dzięki sprzedaży żetonów w recepcji,

> goście będą mieli szybki dostęp do profesjonalnej usługi prania 24h na dobę,

> twój obiekt będzie odbierany jako atrakcyjniejszy na mapie turystycznej.

W jakich sytuacjach urządzenia pralnicze, czyli słupki piorąco-suszące albo wolnostojąca pralka i suszarka są przydatne i jak bardzo podnoszą standard obiektów turystycznych bezwzględnie wymagany przez turystów z kraju i zagranicy?  

Walizka

Sytuacja nr 1

Rodzina 4-osobowa wyrusza na 2-tygodniowe wakacje, każdy potrzebuje 14 kompletów bielizny co razem daje 56 kpl! A gdzie T-Shirt, spodnie, ręczniki, ubrania sportowe itd.?  Jak to wszystko upchnąć do samochodu, jak przewidzieć sytuacje awaryjne (plamy na białych spodenkach itp.) Tymczasem na Twoim campingu, polu namiotowym jest pralka z suszarką, co pozwala w krótkim cyklu w ciągu zaledwie 1h wyprać i wysuszyć wsad do 10kg. Na stronie internetowej Twojego obiektu oprócz zachęty, 100 metrów do plaży pojawi się komunikat: Do nas nie musisz przyjechać zapakowany po brzegi, bo u nas szybko i łatwo wszystko wypierzesz

pianki

Sytuacja nr 2

Pianki dla surferów po całym dniu spędzonym w wodzie, warto byłoby je wyprać. Do domowej pralki taką piankę trudno jest upchnąć, a profesjonalna pralnica ma wielki bęben, w którym pianka, a nawet 2 szt doskonale się wypiorą i odwirują. To daje dodatkową możliwości oferowania usługi pralniczej dla wypożyczalni sprzętu dla serwerów i szkół surfingu, które przecież powinny prać pianki po każdym wypożyczeniu. Dodatkową korzyścią jest czysty samochód po powrocie z wakacji – nie trzeba go odkurzać z piasku.

klamerki

Sytuacja nr 3

To jednak jest mokre lato, czyli nic nie schnie, a co było suche stało się mokre. Pralnica z suszarką będą jak bar z dobrym, zimnym piwem oblegane w dzień i w nocy. Żetony do pralni będą się rozchodzić jak ciepłe bułeczki, a na kolejny sezon goście przyjadą już tylko z bagażem podręcznym – bo przecież tam zawsze można wyprać i wysuszyć ubrania, koce, śpiwory, poduszki, a nawet cały namiot

Sytuacja nr 4

Nawał gości w Twoim hostelu na polu campingowym, jest wspaniale, sezon turystyczny w pełni. Jest jednak mały problem, jak zapewnić by czysta pościel była na czas, a ręczniki były dostępne w Twojej wypożyczalni. Ty też możesz przecież skorzystać z urządzeń pralniczych, które pracują dla Twoich gości mając gwarancję, że to będzie profesjonalna usługa pralnicza, a z pewnością cena będzie kilkukrotnie niższa niż w pralni usługowej. 

Dla kogo są słupki pralnicze, czyli pralnice i suszarki na żetony lub monety?

Tego typu sprzęt jest dedykowany właścicielom campingów, hosteli, pensjonatów, hoteli, ośrodków wczasowych, kolonijnych, wypożyczalni sprzętu surfingowego.

Jakie są wymagania dla pomieszczenia na sprzęt pralniczy?

Minimalne.

Przyłącze wody zimnej i ciepłej, ta druga ma istotny wpływ dla obniżenia kosztów obsługi jak i przyspieszenia procesów pralniczych. Dopływ ciepłej wody bezpośrednio do pralki po prostu optymalizuje jej użycie. Nie ma tego w pralce domowej, prawda ?

Przyłącze elektryczne trójfazowe oraz ciepła woda znacząco przyspieszą procesy pralnicze, co oczywiście przełoży się na ilość cykli jaką będzie można wykonać w ciągu doby.

Zalety naszego sprzętu

Profesjonalna pralnica jest odporna na piasek i kamyczki, co w przypadku letnich ubrań jest całkiem istotnym elementem.

Profesjonale pralnice i suszarki, w przeciwieństwie od sprzętu AGD, mają gwarancję oraz serwis na miejscu.

Dystrybutor takiego sprzętu zainstaluje go dla Ciebie i przeszkoli Twój personel.  

Jak stać się użytkownikiem dobrego profesjonalnego sprzętu pralniczego?

Nic prostszego – skontaktuj się z nami. My możemy dostarczyć taki sprzęt w ramach umowy kupna, leasingu lub wynajmu.

Wynajem słupka (pralnica+suszarka+kasownik) to 4.000 zł netto miesięcznie, co daje 12000 zł netto za 3 miesiące lata. Wynajem jest opłacalny dla obiektów, które są czynne sezonowo i właśnie wtedy zarabiają na cały rok, nie muszą zamrażać kapitału, nie muszą spłacać leasingu w miesiącach, w których nie mają przychodów.

Zakup lub leasing  – jest optymalnym rozwiązaniem dla obiektów czynnych cały rok. Zakup słupka jest możliwy od kwoty 19500 zł netto. Przy obowiązującej w Polsce stopie amortyzacji na tego typu sprzęt, rata leasingowa zaczyna się od 300 zł netto, przy leasingu na 5 lat.

Pełna ofertę sprzętu pralniczego znajduje się tutaj.

Jeśli chcesz uzyskać indywidualną ofertę skontaktuj się z nami
tel: 58 554 60 55.
tel.kom: 505114138

 

 

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS