Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

VIVALDI A MATERACE

„Cztery pory roku” procedura dla housekeepingu w zakresie dbania o żywotność materacy.

Co ma wspólnego Vivaldi z materacami? „Cztery pory roku” tak można nazwać procedurę dla housekeepingu w zakresie dbania o żywotność materacy.

W ferworze walki, obciążenia obowiązkami oraz dość często zmieniającego się personelu housekeeping, zapominamy o systematycznym obracaniu materacy.

Tymczasem wystarczy do materaca, przypiąć wszywkami karteczki z nazwami pór roku, według poniższego schematu. Na jednej stronie materaca na górze umieszczamy karteczkę z napisem LATO a dole karteczkę z napisem ZIMA. Na drugiej stronie materaca na górze przypinamy karteczkę z napisem JESIEŃ, a na dole karteczkę z napisem WIOSNA.

Potem tylko pamiętajcie, aby z początkiem każdej pory roku odwracać materac umieszczając karteczkę zawsze w wezgłowiu. Ta niezwykle prosta procedura to czysta oszczędność, a co ważne niezwykle łatwa do skontrolowania.

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS