Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

SZAFY SUSZĄCE

Czyli co łączy strażaka, marynarza, wojskowego, narciarza i przedszkolaka.

Wszyscy oni mogą być wystawieni na szczególnie „mokre warunki”, w których czasem muszą działać, a to generuje potrzebę wysuszenia ubrań, bo przecież w mokrym mundurze, kombinezonie, czy kurtce nie jest ani bezpiecznie, ani też wygodnie. 

Jak zatem zagwarantować suchość ubrań dla ich użytkowników, gdy liczy się czas i efektywność tego procesu? 

Rozwiązanie jest proste – SZAFY SUSZĄCE. To doskonałe uzupełnienie tradycyjnych suszarek bębnowych. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest ponowny szybki dostęp do suchej i ciepłej odzieży, gwarantujący komfort pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. 

SZAFY SUSZĄCE suszą ubrania, odzież roboczą i inne przedmioty (np. koce, śpiwory, rękawice, czapki itp.) za pomocą cyrkulacji gorącego powietrza. Wilgotne powietrze jest usuwane za pomocą kanału wentylacyjnego lub skraplane za pomocą pompy cieplnej. Proces ten w żadnym stopniu nie wpływa na obniżenie jakości suszonej odzieży i innych elementów.

Zalety:

Dla kogo: 

SZAFY SUSZĄCE to nadal mało znany sprzęt w Polsce, gdy tymczasem powinien stanowić wyposażenie wielu placówek. Tak jak np. ma to miejsce w jednostkach straży pożarnej w krajach skandynawskich, co pokazuje film.

Produkt, który ogromnie podwyższa komfort pracy osób pracujących, czy też aktywnie odpoczywających na zewnątrz w czasem bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Przedszkola czy też żłobki, którym zależy, by ich podopieczni mogli spędzać jak najwięcej czasu na powietrzu niezależnie od warunków pogodowych, szybko docenią jak ogromnym udogodnieniem są szafy suszące. Ostatnio panuje w Polsce moda na przedszkola wzorujące się na modelu skandynawskim, w takim przypadku taka szafa to oczywista oczywistość. 

Nasza firma służy doradztwem w procesie doboru optymalnej SZAFY SUSZĄCEJ dla Państwa. 

 

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS