Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

Innowacja w czyszczeniu z Concentralia Ecofoam

Concentralia Ecofoam® to innowacyjny system!

Równowaga, oszczędność, kontrola nad zużyciem i ochrona środowiska wkraczają do świata sprzątania dzięki firmie EcoClub oraz linii produktów Concentralia EcofoamSystem®. To innowacyjne rozwiązanie, które dzięki zastosowaniu superkoncentratu i systemowi natychmiastowego mieszania pozwala tylko 1 butelką zawierającą 425 ml koncentratu zastąpić 20 tradycyjnych o pojemności 750 ml.

Produkt i system przyszłości

Concentralia EcofoamSystem® jest opatentowaną butelką, który natychmiast miesza superkoncentrat z dolaną wodą, aby uzyskać roztwór roboczy o optymalnym stężeniu. Właściwości chemiczne jego formuły sprawiają, że jedna butelka wystarczy na kilka tygodni lub nawet miesięcy. To produkt o wysokiej wydajności.

Produkty Concentralia® znajdą zastosowanie w firmach sprzątających, hotelach, restauracjach i wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie odpowiednich warunków sanitarnych.

Kontrola

W przypadku tradycyjnych opakowań z produktami chemicznymi nie jest możliwa dokładna kontrola miejsca i sposobu użycia preparatu przez personel sprzątający. Concentralia EcofoamSystem® posiada pełną kontrolę nad stężeniem, głowica butelki odpowiednio rozcieńcza koncentrat wodą. Zastosowanie tych produktów eliminuje konieczność montażu stacjonarnych systemów dozowania. Idealne rozwiązanie w miejscach, w których niemożliwy jest montaż pomp dozujących.

Opis butelki Concentralia

EcofoamSystem® a środowisko naturalne

Dzięki Concentralia® oraz jej metodzie natychmiastowego mieszania EcofoamSystem®, firmy sprzątające, hotele czy restauracje mogą zużyć do 20 razy mniej plastiku z opakowań środków czyszczących. Te oszczędności w zakresie tworzyw sztucznych oznaczają redukcję nakładów w całym procesie produkcyjnym, w łańcuchu dystrybucji i logistyki, a w efekcie niższe koszty i niższy ślad węglowy. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu.

Opakowanie zdobyło prestiżową nagrodę WorldStar Packaging Award i okrzyknięte produktem przyszłości.

Obecnie w Polsce za pośrednictwem EcoClub dostępne są następujące warianty środków czyszczących Concentralia®:

 Więcej o systemie Concentralia dowiesz się na oficjalnej polskiej stronie: https://concentralia.pl/

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS