Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

Pralnia w kontenerze/mobilna pralnia kontenerowa

System modułów transportowych pralni kontenerowej, to rewolucyjne rozwiązanie dla biznesu pralniczego.

Pralnia w kontenerze to doskonałe rozwiązanie we wszystkich sytuacjach lokalizacji tymczasowych i awaryjnych, ponieważ jest łatwa w transporcie i instalacji. Jest to idealne rozwiązanie dla służb mundurowych, zapewniające (w trakcie ćwiczeń polowych, bądź na misji wyjazdowej), czyste umundurowanie, pościel itp…  

To także, szczególny i interesujący rynek niszowy. Wystarczy, że zaopatrzysz się w kontener, wyposażysz go w urządzenia pralnicze i ustawisz w często odwiedzanych miejscach. Szybko zauważysz, że taka usługa to strzał w dziesiątkę. Sprawdzi się jako samoobsługowa pralnia w miejscach turystycznych, przy centrach handlowych, myjniach samochodowych, parkingach…

Kontenerowa pralnia mobilna, to także optymalne rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest potrzeba utworzenia pralni tymczasowych np: na placach budowy, na wspomnianych już akcjach misji wojskowych, w miejscach prowadzenia sezonowego biznesu turystycznego. Jeśli brakuje Ci miejsca w bieżącej lokalizacji, kontener może stanowić idealne rozwiązanie.

Pralnia kontenerowa zalety :

System przenośnych modułów, w pełni wyposażony z różnymi opcjami konfiguracji. Umożliwia stworzenie pralni w jednym kroku.

Zastosowania oraz miejsca lokalizacji pralni:

Zaprojektuj pralnie w kontenerze – Wybierz moduł, opcje konfiguracji, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

  1. Wymiary i rodzaj transportu.

Różne wymiary modułów zostały zaprojektowane tak, aby dostosować je do różnych środków transportu. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy kilkoma długościami modułów, a także wyboru odpowiedniej szerokości dla wymaganego transportu:

Transport morski (szerokość 2,35 m)
Transport lądowy (szerokość 3 m, najczęstszy)

Dzięki temu otrzymujemy system o dużej mobilności.

2. Konstrukcja

Aby konstrukcja modułu mogła zostać dostosowana do potrzeb każdej instalacji, istnieją różne opcje podczas jej projektowania. Można wybrać konstrukcję zamkniętą lub otwartą, istnieje nawet możliwość stworzenia modułu podwójnego.

3. Certyfikat budowlany i certyfikat CEE

Konstrukcja metalowa wyprodukowana zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 305/2011 z dnia 9 marca 2011 r. ustanawiającym zharmonizowane warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych, Zakładowej Kontroli Produkcji w zakresie oznakowania CE konstrukcji metalowych, której zakres obejmuje projektowanie, produkcję i montaż budynków oraz konstrukcji metalowych. Monitorowanie i kontrola są przeprowadzane przez jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland; przyznanie certyfikatu zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji (CPF) i w oparciu o normę UNE-EN 1090:2011+A1 Wykonanie konstrukcji stalowych i aluminiowych.

Część 1: Wymagania dotyczące oceny zgodności elementów konstrukcyjnych.
Część 2: Wymagania techniczne dotyczące wykonania konstrukcji stalowych. EXC-3 2+

Zaprojektuj wnętrze pralni

Wybór urządzeń, jak i design pomieszczenia , zależeć będzie od specyfiki pralni.
My, dostarczymy maszyny najwyższej jakości, zaprojektowane tak, aby zapewnić klientowi wiodącą wydajność.

  1. Pralnico-wirówki : Fagor Professional lub Primus

Zarówno gama przemysłowych pralnicowirówek całkowicie wolnostojących LA, jak i tych sztywno mocowanych do podłoża LR i LN, dostępna jest w wersji samoobsługowej.

OFERTA PRALNICE

Profesjonalne urządzenia z gamy Compact również są idealne do samoobsługowego prania. Zaletą jest możliwość montażu w kolumnie pralki z z suszarką, mimo że zostały zamówione osobno, jako niezależne urządzenia.

2. Suszarki : Fagor Professional lub Primus

OFERTA SUSZARKI

Fagor Professional oferuje szeroką gamę suszarek. Począwszy od profesjonalnych suszarek serii Compact, 8 i 10 kg, po suszarki o ładowności od 11 do 35 kg, w różnych gamach, aby móc je dostosowac do potrzeb każdej instalacji. Ponadto, suszarki montowane w kolumnie optymalizują przestrzeń, a suszarki z pompą ciepła zwiększają oszczędność energii.

3. Urządzenia pomocnicze

Podstawowe modele samoobsługowych pralek i suszarek przemysłowych są gotowe do podłączenia do centrali płatniczej.

Wersje samoobsługowe z elektronicznym kasownikiem lub zestawem na żetony uzyskuje się poprzez połączenie jednego z dwóch zestawów dla tych opcji z podstawowym modelem samoobsługowym. Zestaw można łatwo zainstalować przy uruchomieniu.

4. Dodatkowe opcje personalizacji.

Dostępne są inne opcje wykończenia do pełnej personalizacji modułu, takie jak kolor konstrukcji, akcesoria itp.

Wykonamy projekt na miarę !

Moduł projektowany jest tak, aby stworzyć atrakcyjną przestrzeń dla użytkownika, jednocześnie umożliwiając optymalne świadczenie usług i konserwację. Kontener z dużą szklaną fasadą, zapewni, że Twój biznes, będzie widoczny z daleka a estetyczne wnętrze, przyciągnie wielu klientów.

Serwis i konserwacja – szybki i łatwy dostęp

Tylna część to strefa serwisowa, w której musimy zapewnić łatwy dostęp do maszyn i wszystkich ich akcesoriów. Jak? Poprzez wbudowanie drzwi przesuwnych.

Stworzymy pralnię dopasowaną do Twoich potrzeb!

Jeśli interesuje Cię pranie w kontenerze, służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, dostarczymy metod i urządzeń jakich potrzebujesz. Powiedz nam, jakie są Twoje potrzeby i priorytety, a nasz personel znajdzie na to najlepsze rozwiązanie.

Pomożemy Ci zaprojektować najlepszą wersję pralni w Twojej lokalizacji, abyś mógł, jak najlepiej wykorzystać konwersje kontenera.

Jesteśmy również otwarci na współprace z producentami kontenerów, dzięki nam rozszerzycie możliwości swojej oferty. Skontaktuj się !

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS