Fantom procycle 22 pojemnik kosz do segregacji odpadów papier pojemność 50 l

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 270,60 zł 270.60
Cena netto: 220,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Fantom Professional
Kod produktu: 8697435938408

Opis

Modułowy system pojemników do segregacji odpadów 

Modułowy system FANTOM PROFESSIONAL PROCYCLE stabilizuje kosze na podłożu, umożliwia też nieograniczoną rozbudowę zestawu, poprzez dyskretne elementy łączące pojemniki.
Nowoczesny design oraz jakościowe wykonanie, ułatwiają wkomponowanie pojemników przestrzeń wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
Istnieje możliwość zamontowania opcjonalnych kółek ułatwiających przemieszczanie zestawu.
Łatwy sposób montowania i demontowania worków.
Pojemniki oznaczone są tabliczkami o rodzaju odpadów.

Czym jest polipropylen oraz jego wpływ na środowisko naturalne.

Polipropylen PP jest najczęstszym wykorzystywanym tworzywem sztucznym w przemyśle i produkcji. Swoją popularność substancja zawdzięcza doskonałym właściwościom, polipropylen w porównaniu z innymi tworzywami sztucznymi jest sztywniejszy, posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną, doskonale wytrzymuje najbardziej ekstremalne warunki pogodowe, odporny na działanie wody i temperatury.
Charakteryzuje się bardzo dużą łatwością czyszczenia, gdyż cechuje go zerowa wchłanialność substancji brudzących.
PP jest całkowicie bezpieczny, wykorzystywany jest nawet do produkcji sprzętu medycznego, laboratoryjnego, zabawek dla dzieci, akcesoriów spożywczych , gastronomicznych, mebli itd...
Podczas produkcji tworzywa PP odnotowuje się najniższą emisję CO2 oraz innych szkodliwych substancji. Ten polimer wśród innych tworzyw sztucznych jest ,,najczystszy" w wytwarzaniu, również ilość odpadów powstających przy jego produkcji jest znikoma, w pełni poddaje się recyklingowi a podczas spalania związku odzyskiwane są duże ilości energii. Rozkład PP jest ekologiczny, nie tworzy odpadów oraz niebezpiecznych gazów.

Poprzez segregacje śmieci mają Państwo świadomy wpływ na środowisko naturalne, dlatego, ważne jest też to, jak i to w czym segregujecie. Materiał z którego wykonane są pojemniki FANTOM PROFESSIONAL PROCYCLE dają gwarancje na długotrwałe użytkowanie i mają pozytywne oddziaływanie na ekosystem.

Dane techniczne

pojemnik na papier
materiał polipropylen
grubość 3,5 mm
pojemność 50 L
wymiary 34 x 55 x 84 cm
waga 5,3 kg
inne akcesoria łączniki do koszy

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl