Innowacja w czyszczeniu: Concentralia EcofoamSystem®
Innowacja w czyszczeniu: Concentralia EcofoamSystem®

Concentralia Ecofoam® to innowacyjny system!

Równowaga, oszczędność, kontrola nad zużyciem i ochrona środowiska wkraczają do świata sprzątania dzięki firmie EcoClub oraz linii produktów Concentralia EcofoamSystem®. To innowacyjne rozwiązanie, które dzięki zastosowaniu superkoncentratu i systemowi natychmiastowego mieszania pozwala tylko 1 butelką zawierającą 425 ml koncentratu zastąpić 20 tradycyjnych o pojemności 750 ml.

Produkt i system przyszłości

Concentralia EcofoamSystem® jest opatentowaną butelką, który natychmiast miesza superkoncentrat z dolaną wodą, aby uzyskać roztwór roboczy o optymalnym stężeniu. Właściwości chemiczne jego formuły sprawiają, że jedna butelka wystarczy na kilka tygodni lub nawet miesięcy. To produkt o wysokiej wydajności.

Produkty Concentralia® znajdą zastosowanie w firmach sprzątających, hotelach, restauracjach i wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie odpowiednich warunków sanitarnych.

Kontrola

W przypadku tradycyjnych opakowań z produktami chemicznymi nie jest możliwa dokładna kontrola miejsca i sposobu użycia preparatu przez personel sprzątający. Concentralia EcofoamSystem® posiada pełną kontrolę nad stężeniem, głowica butelki odpowiednio rozcieńcza koncentrat wodą. Zastosowanie tych produktów eliminuje konieczność montażu stacjonarnych systemów dozowania. Idealne rozwiązanie w miejscach, w których niemożliwy jest montaż pomp dozujących.

Opis butelki Concentralia

EcofoamSystem® a środowisko naturalne

Dzięki Concentralia® oraz jej metodzie natychmiastowego mieszania EcofoamSystem®, firmy sprzątające, hotele czy restauracje mogą zużyć do 20 razy mniej plastiku z opakowań środków czyszczących. Te oszczędności w zakresie tworzyw sztucznych oznaczają redukcję nakładów w całym procesie produkcyjnym, w łańcuchu dystrybucji i logistyki, a w efekcie niższe koszty i niższy ślad węglowy. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu.

Opakowanie zdobyło prestiżową nagrodę WorldStar Packaging Award i okrzyknięte produktem przyszłości.

Obecnie w Polsce za pośrednictwem EcoClub dostępne są następujące warianty środków czyszczących Concentralia®:

 Więcej o systemie Concentralia dowiesz się na oficjalnej polskiej stronie: https://concentralia.pl/

NOWOŚCI Z NASZEGO BLOGA
Dezynfekcja w obliczu epidemii

Proces dezynfekcji jest istotną częścią walki z infekcjami wirusowymi, a jego głównym celem jest zapobieganie pojawianiu się infekcji i ich rozprzestrzenianiu się. W wyniku dezynfekcji eliminuje się lub zmniejsza się ilość mikroorganizmów do takiego poziomu, aby zdezynfekowany obiekt nie był źródłem zakażenia tymi mikroorganizmami.

W celu osiągnięcia pożądanego rezultatu dezynfekcji należy zastosować środek dezynfekcyjny, który spełnia szereg szczegółowych kryteriów, ma szeroki zakres działań, w tym przede wszystkim zwalczanie bakterii, grzybów i wirusów. Dokładne i wiarygodne określenie zakresu aktywności wirusologicznej środka dezynfekującego wymaga doboru i zastosowania właściwej metodologii testów. Warto sprawdzić, czy preparat został przebadany w kierunku wirusobójczości przynajmniej wirusów osłonkowych, które reprezentuje wirus Vaccina. 

CZYSTOŚĆ WIND

Czyste windy, czyli jak pielęgnować windy wykonane ze stali nierdzewnej.

Powierzchnie wykonane ze stali nierdzewnej znajdują się w wielu obiektach użyteczności publicznej: hotele, urzędy, szpitale, obiekty sportowe itp., ale i także stanowią wyposażenie każdej nowoczesnej kuchni, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni hotelowej i restauracyjnej. 

 

ZARABIAJ NA PRANIU

Twój hotel, hostel, camping czy pole namiotowe mogą oferować bardziej kompleksową obsługę, a TY przy okazji możesz zarabiać. Jak?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl