CZYSTOŚĆ WIND
CZYSTOŚĆ WINDY

Windy to jedne z tych elementów nowoczesnej i funkcjonalnej infrastruktury, których nieskazitelna czystość powinna być wizytówką, a w szczególności obiektów takich jak hotele. Tymczasem te pozornie małe pomieszczenia, to nie lada utrapienie dla służb housekeepingu.
Windy najczęściej wykonane są ze szkła i stali nierdzewnej i są wizytówką obiektów, o ile dbałość o ich estetykę wykonywana jest profesjonalnie. Walka ze śladami dłoni pochłania mnóstwo czasu, a efekty nie zawsze są zadowalające. Nawet Ci z Was, którzy posiadają specjalistyczne środki do czyszczenia i konserwacji stali, nie zawsze są w pełni zadowoleni z efektów. Nic dziwnego! My wiemy, że oprócz posiadania odpowiednich preparatów, równie ważna jest technologia ich użycia.

UWAGA! Do czyszczenia stali nie stosujemy: agresywnych środków myjących z chlorem i wybielaczem oraz materiałów, które mogą zarysować powierzchnie takich jak: papier ścierny, wełna stalowa, szorstkich czyściw. 

By winda była czysta i lśniąca należy:   

Namoczyć odcinek czyściwa, bądź ścierki z mikrofibry w wodzie, następnie wycisnąć na nią MLECZKO INOXVITRO.

WAŻNE! Przed aplikacją mleczka intensywnie wstrząsamy butelką. Jeżeli powierzchnia stali jest szczotkowana, pamiętaj o czyszczeniu zgodnie z kierunkiem szlifu, zazwyczaj pionowo.

Rozprowadzaj mleczko, do skutecznego doczyszczenia powierzchni. Następnie kolejną zwilżoną ścierką lub odcinkiem uprzednio namoczonego czyściwa, zbierz wszystkie pozostałości mleczka oraz brudu. Kolejny krok to dokładne wyczyszczenie całej powierzchni czystą ściereczką lub czyściwem. Teraz winda wygląda doskonale, ale nie jest zabezpieczona przed ponownym zabrudzeniem.

By pogłębić i przedłużyć efekt uzyskanej czystości i połysku, należy użyć OLIWKI INOXNET - BRILLO. W tym celu bierzemy kolejną czystą ścierkę, bądź odcinek czyściwa i spryskujemy stal oliwką.

WAŻNE! Aplikujemy bardzo małą ilość oliwki, zbyt duża ilość skutkuje efektem tłustej lepkiej powierzchni, do której będzie lepić się kurz, latające w powietrzu włosy oraz inne drobinki w efekcie czego, stal będzie wyglądała o wiele gorzej niż przed czyszczeniem.

Wcieramy aż uzyskamy efekt idealnie równomiernego rozprowadzania po całej powierzchni.

Na powierzchnie szklane - lustra, stosujemy produkty: CRISTALIN - MULTIUSOS 750 ml lub CRISTALIN- MULTIUSOS 5 L do mycia szyb i powierzchni szklanych.

NOWOŚĆ! W naszej ofercie jest także najnowszy produkt hiszpańskiej firmy SALLO, który redukuje ilość plastikowych opakować AŻ 20 RAZY!, jest łatwy w użyciu i pozwala uzyskać wspaniały efekt w czyszczeniu luster i szkła to CONCENTRALIA ECOFOAM SUPERKONCENTRAT

W naszym filmiku instruktażowym pokazujemy jak to robić prawidłowo!  

NOWOŚCI Z NASZEGO BLOGA
Dezynfekcja w obliczu epidemii

Proces dezynfekcji jest istotną częścią walki z infekcjami wirusowymi, a jego głównym celem jest zapobieganie pojawianiu się infekcji i ich rozprzestrzenianiu się. W wyniku dezynfekcji eliminuje się lub zmniejsza się ilość mikroorganizmów do takiego poziomu, aby zdezynfekowany obiekt nie był źródłem zakażenia tymi mikroorganizmami.

W celu osiągnięcia pożądanego rezultatu dezynfekcji należy zastosować środek dezynfekcyjny, który spełnia szereg szczegółowych kryteriów, ma szeroki zakres działań, w tym przede wszystkim zwalczanie bakterii, grzybów i wirusów. Dokładne i wiarygodne określenie zakresu aktywności wirusologicznej środka dezynfekującego wymaga doboru i zastosowania właściwej metodologii testów. Warto sprawdzić, czy preparat został przebadany w kierunku wirusobójczości przynajmniej wirusów osłonkowych, które reprezentuje wirus Vaccina. 

CZYSTOŚĆ WIND

Czyste windy, czyli jak pielęgnować windy wykonane ze stali nierdzewnej.

Powierzchnie wykonane ze stali nierdzewnej znajdują się w wielu obiektach użyteczności publicznej: hotele, urzędy, szpitale, obiekty sportowe itp., ale i także stanowią wyposażenie każdej nowoczesnej kuchni, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni hotelowej i restauracyjnej. 

 

ZARABIAJ NA PRANIU

Twój hotel, hostel, camping czy pole namiotowe mogą oferować bardziej kompleksową obsługę, a TY przy okazji możesz zarabiać. Jak?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl