SZAFY SUSZĄCE
SZAFY SUSZĄCE

Wszyscy oni mogą być wystawieni na szczególnie "mokre warunki", w których czasem muszą działać, a to generuje potrzebę wysuszenia ubrań, bo przecież w mokrym mundurze, kombinezonie, czy kurtce nie jest ani bezpiecznie, ani też wygodnie. 

Jak zatem zagwarantować suchość ubrań dla ich użytkowników, gdy liczy się czas i efektywność tego procesu? 

Rozwiązanie jest prosteSZAFY SUSZĄCE. To doskonałe uzupełnienie tradycyjnych suszarek bębnowych. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest ponowny szybki dostęp do suchej i ciepłej odzieży, gwarantujący komfort pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. 

SZAFY SUSZĄCE suszą ubrania, odzież roboczą i inne przedmioty (np. koce, śpiwory, rękawice, czapki itp.) za pomocą cyrkulacji gorącego powietrza. Wilgotne powietrze jest usuwane za pomocą kanału wentylacyjnego lub skraplane za pomocą pompy cieplnej. Proces ten w żadnym stopniu nie wpływa na obniżenie jakości suszonej odzieży i innych elementów.

Zalety:

 • ponowny szybki dostęp do suchej odzieży,
 • możliwość suszenia odzieży, której nie można suszyć w tradycyjnych suszarkach bębnowych,
 • ogromny komfort pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych,
 • oszczędzanie przestrzeni, 
 • oszczędność czasu,
 • oszczędność wynikająca z zredukowania ilości odzieży ochronnej lub innych elementów wystawionych na działanie deszczu, 
 • oszczędzanie energii. 

Dla kogo: 

 • służby mundurowe: wojsko (szczególnie marynarka wojenna), straż pożarna, straż graniczna, GOPR, policja itd.
 • służby lotniskowe, realizujące swe zadania na zewnątrz, 
 • platformy wiertnicze,
 • ośrodki narciarskie, 
 • placówki edukacyjne, w tym szczególnie przedszkola, w których stawia się na aktywność na świeżym powietrzu,

SZAFY SUSZĄCE to nadal mało znany sprzęt w Polsce, gdy tymczasem powinien stanowić wyposażenie wielu placówek. Tak jak np. ma to miejsce w jednostkach straży pożarnej w krajach skandynawskich, co pokazuje film.

Produkt, który ogromnie podwyższa komfort pracy osób pracujących, czy też aktywnie odpoczywających na zewnątrz w czasem bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Przedszkola czy też żłobki, którym zależy, by ich podopieczni mogli spędzać jak najwięcej czasu na powietrzu niezależnie od warunków pogodowych, szybko docenią jak ogromnym udogodnieniem są szafy suszące. Ostatnio panuje w Polsce moda na przedszkola wzorujące się na modelu skandynawskim, w takim przypadku taka szafa to oczywista oczywistość. 

Nasza firma służy doradztwem w procesie doboru optymalnej SZAFY SUSZĄCEJ dla Państwa. 

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI Z NASZEGO BLOGA
Dezynfekcja w obliczu epidemii

Proces dezynfekcji jest istotną częścią walki z infekcjami wirusowymi, a jego głównym celem jest zapobieganie pojawianiu się infekcji i ich rozprzestrzenianiu się. W wyniku dezynfekcji eliminuje się lub zmniejsza się ilość mikroorganizmów do takiego poziomu, aby zdezynfekowany obiekt nie był źródłem zakażenia tymi mikroorganizmami.

W celu osiągnięcia pożądanego rezultatu dezynfekcji należy zastosować środek dezynfekcyjny, który spełnia szereg szczegółowych kryteriów, ma szeroki zakres działań, w tym przede wszystkim zwalczanie bakterii, grzybów i wirusów. Dokładne i wiarygodne określenie zakresu aktywności wirusologicznej środka dezynfekującego wymaga doboru i zastosowania właściwej metodologii testów. Warto sprawdzić, czy preparat został przebadany w kierunku wirusobójczości przynajmniej wirusów osłonkowych, które reprezentuje wirus Vaccina. 

CZYSTOŚĆ WIND

Czyste windy, czyli jak pielęgnować windy wykonane ze stali nierdzewnej.

Powierzchnie wykonane ze stali nierdzewnej znajdują się w wielu obiektach użyteczności publicznej: hotele, urzędy, szpitale, obiekty sportowe itp., ale i także stanowią wyposażenie każdej nowoczesnej kuchni, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni hotelowej i restauracyjnej. 

 

ZARABIAJ NA PRANIU

Twój hotel, hostel, camping czy pole namiotowe mogą oferować bardziej kompleksową obsługę, a TY przy okazji możesz zarabiać. Jak?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl