SZAFY SUSZĄCE
SZAFY SUSZĄCE

Wszyscy oni mogą być wystawieni na szczególnie "mokre warunki", w których czasem muszą działać, a to generuje potrzebę wysuszenia ubrań, bo przecież w mokrym mundurze, kombinezonie, czy kurtce nie jest ani bezpiecznie, ani też wygodnie. 

Jak zatem zagwarantować suchość ubrań dla ich użytkowników, gdy liczy się czas i efektywność tego procesu? 

Rozwiązanie jest prosteSZAFY SUSZĄCE. To doskonałe uzupełnienie tradycyjnych suszarek bębnowych. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest ponowny szybki dostęp do suchej i ciepłej odzieży, gwarantujący komfort pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. 

SZAFY SUSZĄCE suszą ubrania, odzież roboczą i inne przedmioty (np. koce, śpiwory, rękawice, czapki itp.) za pomocą cyrkulacji gorącego powietrza. Wilgotne powietrze jest usuwane za pomocą kanału wentylacyjnego lub skraplane za pomocą pompy cieplnej. Proces ten w żadnym stopniu nie wpływa na obniżenie jakości suszonej odzieży i innych elementów.

Zalety:

 • ponowny szybki dostęp do suchej odzieży,
 • możliwość suszenia odzieży, której nie można suszyć w tradycyjnych suszarkach bębnowych,
 • ogromny komfort pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych,
 • oszczędzanie przestrzeni, 
 • oszczędność czasu,
 • oszczędność wynikająca z zredukowania ilości odzieży ochronnej lub innych elementów wystawionych na działanie deszczu, 
 • oszczędzanie energii. 

Dla kogo: 

 • służby mundurowe: wojsko (szczególnie marynarka wojenna), straż pożarna, straż graniczna, GOPR, policja itd.
 • służby lotniskowe, realizujące swe zadania na zewnątrz, 
 • platformy wiertnicze,
 • ośrodki narciarskie, 
 • placówki edukacyjne, w tym szczególnie przedszkola, w których stawia się na aktywność na świeżym powietrzu,

SZAFY SUSZĄCE to nadal mało znany sprzęt w Polsce, gdy tymczasem powinien stanowić wyposażenie wielu placówek. Tak jak np. ma to miejsce w jednostkach straży pożarnej w krajach skandynawskich, co pokazuje film.

Produkt, który ogromnie podwyższa komfort pracy osób pracujących, czy też aktywnie odpoczywających na zewnątrz w czasem bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Przedszkola czy też żłobki, którym zależy, by ich podopieczni mogli spędzać jak najwięcej czasu na powietrzu niezależnie od warunków pogodowych, szybko docenią jak ogromnym udogodnieniem są szafy suszące. Ostatnio panuje w Polsce moda na przedszkola wzorujące się na modelu skandynawskim, w takim przypadku taka szafa to oczywista oczywistość. 

Nasza firma służy doradztwem w procesie doboru optymalnej SZAFY SUSZĄCEJ dla Państwa. 

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚCI Z NASZEGO BLOGA
CONCENTRALIA ECOFOAM

Twoi pracownicy pracują w wielu obiektach, a Ty nie masz kontroli nad ilością zużywanych produktów, więc kupujesz tanie środki czyszczące, które nie gwarantują jakości.

Twoje obiekty nie są wyposażone w systemy dozujące środki chemiczne, a Ty chcesz mieć najwyższą jakość i pełną kontrolę. Jak? My, to wiemy. 

ZARABIAJ NA PRANIU

Twój hotel, hostel, camping czy pole namiotowe mogą oferować bardziej kompleksową obsługę, a TY przy okazji możesz zarabiać. Jak?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl