FANTOM - producent urządzeń sprzątających oraz wózków serwisowych dla profesjonalistów

Fantom zaczął produkować swoją paletę wózków hotelowych, serwisowych oraz szpitalnych dopiero w 2013 roku.  Gdy zaczynali równali do najlepszych  wiodących marek na rynku.  Zaledwie po 5-ciu latach od rozpoczęcia produkcji wózków  stali się liderami na rodzimym rynku, który pod względem liczebności hoteli i pensjonatów może poszczycić się liczbą ok. 20 tyś. 

Dlaczego tak się stało? Dlatego, że zaoferowali znacznie atrakcyjniejsze warunki cenowe, wprowadzili bardzo szeroki asortyment wózków o wysokiej jakości w każdym z obszarów: HoReCa, służby zdrowia, firm sprzątających. Jeżeli chodzi o jakość to przede wszystkim należy podkreślić to, iż wózki serwisowe powstają z polipropylenu o znacznie większej grubości ścianek niż robią to pozostali producenci. Większość elementów jest zrobiona z tworzywa o grubości 6mm, oprócz tego wszystkie najbardziej narażone na uszkodzenia części wózka są dodatkowo strukturalnie wzmocnione. 

Fantom oferuje wózki serwisowe dopasowane zarówno do hoteli o dużych powierzchniach jak również hoteli butikowych. Producent umożliwia również skompletowanie wózka według własnych potrzeb, korzystając ze wszystkich dostępnych elementów składowych.

Fatom to również niezawodne odkurzacze hotelowe z filtracją HEPA i funkcją silence oraz optymalnie opracowany system koszy do segregacji odpadów, zgodnie z obowiązującym od niedawna w Polsce prawem. Kosze mają na tyle ciekawy design , ze nie powstydzicie się postawić ich przed frontowym wejściem waszego obiektu.  Fantom gwarantuje najwyższą jakości w konkurencyjnych cenach, PRZEŁAMUJĄC MONOPOL wiodących dotychczas producentów. 

NOWOŚCI Z NASZEGO BLOGA
CONCENTRALIA ECOFOAM

Twoi pracownicy pracują w wielu obiektach, a Ty nie masz kontroli nad ilością zużywanych produktów, więc kupujesz tanie środki czyszczące, które nie gwarantują jakości.

Twoje obiekty nie są wyposażone w systemy dozujące środki chemiczne, a Ty chcesz mieć najwyższą jakość i pełną kontrolę. Jak? My, to wiemy. 

ZARABIAJ NA PRANIU

Twój hotel, hostel, camping czy pole namiotowe mogą oferować bardziej kompleksową obsługę, a TY przy okazji możesz zarabiać. Jak?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl