Usługi
 

SZKOLIMY I OPTYMALIZUJEMY PROCESY DOTYCZĄCE PERSONELU HOTELOWEGO, DOBORU I ZUŻYCIA ŚRODKÓW CHEMICZNYCH.

 

Edward Blecher - Od 30. lat Gdańszczanin, ponad 20 lat w branży profesjonalnej higieny obiektów i pralnictwa przemysłowego, Family Man. W latach 90. XX wieku tworzył Centralne Zespoły Higieny Szpitalnej, konsultant i audytor Higieny Szpitalnej. Założyciel Eco Club w 2001 roku, do chwili obecnej Prezes Zarządu angażujący się osobiście w procesy wdrażania nowych rozwiązań na rynku krajowym. Poszukuje innowacyjnych rozwiązań z rynków europejskich. W firmie ma bezpośrednią pieczę m.in. nad Działem Hotelarskim. Wprowadził do Polski takie znane marki, jak: Bactemia, Sallo, Zollner. Prowadzi szkolenia dla housekeepingu w językach polskim, rosyjskim i angielskim.

 

Małgorzata Durczak – doradca hotelowy. Hotelarstwo to jej pasja. Dyrektor hoteli i manager obiektów hotelowych. Zna procesy uruchamiania i prowadzenia hoteli na wszystkich etapach rozwoju - od tworzenia koncepcji, poprzez prace projektowe, budowlane, wyposażeniowe, organizacyjne aż do otwarcia i zarządzania. Wieloletni szkoleniowiec działu HK. Z Eco Clubem związana od 2017 r. jako szkoleniowiec, a od 2018 r. również jako Regionalny Menager Sprzedaży, doradzając hotelom w kwestii doboru chemii oraz sprzętu w zakresie utrzymania czystości i higieny do poszczególnych działów – HK, gastronomii, SPA i Wellness. Wieloletnia konsultantka i znawczyni branży hotelowej, autorka wielu procedur dla HK.

 

Maciej Andruch – doradca klienta branży hotelarskiej i pralniczej odpowiedzialny za region warmińsko – mazurski i podlaskie.


 
 

DORADZAMY I ZAPEWNIAMY DOSTAWY PROFESJONALNYCH ŚRODKÓW CHEMICZNYCH DLA HORECA.

 
 

Arkadiusz Metz – szef logistyki i zakupów. W firmie od 10. lat. Odpowiada, aby wszystko trafiało na czas tam, gdzie powinno trafić. Dba także o serce firmy – magazyn. Dzięki niemu wszyscy nasi Klienci mają pewność, że zamówiony towar dotrze do nich w należytej kondycji, najszybciej jak to jest możliwe. Najlepszy back officer, jakiego może mieć Eco Club.

 

ZAOPATRUJEMY W SPRZĘT PRALNICZY. SERWISUJEMY, INSTALUJEMY SYSTEMY DOZOWANIA ŚRODKÓW CHEMICZNYCH. OPTYMALIZUJEMY PROCESY PRALNICZE.

 

Dariusz Żak - dyrektor Działu Pralniczego, doradca do spraw pralnictwa profesjonalnego. Od ponad 25. lat w tej branży. Ponad 20 lat pracował w międzynarodowym koncernie Ecolab, gdzie zdobył doświadczenie w zakresie zastosowania profesjonalnych technologii pralniczych. Opracowywał technologie dla szerokiej grupy odbiorców takich jak szpitale, hotele, pralnie usługowe, zakłady leasingujące odzież roboczą. Zajmował się programowaniem i obsługą profesjonalnego sprzętu pralniczego zarówno pralnico-wirówek jak i skomplikowanych tuneli pralniczych. Posiada umiejętność programowania i podłączania systemów dozujących do wszelkiego rodzaju sprzętu pralniczego m. in. takich marek, jak: Alliance Laundry Systems (IPSO, Primus, UniMac) - cały asortyment, Electrolux, Girbau, Fagor, Milnor, Kannegiesser, Jensen, Lavatec. W firmie zajmuje się obsługą Klientów z grupy HORECA, jak również sprzedażą profesjonalnego sprzętu pralniczego z grupy Alliance (wcześniej pod marką Lavamac obecnie IPSO). Swoją wszechstronną wiedzą i bogatym doświadczeniem dzieli się z naszymi współpracownikami i obsługiwanymi przez nas klientami. 

 

Sebastian Milcarz – serwisant sprzętu pralniczego IPSO i całej grupy Aliance Laundry Systems oraz systemów dozowania. W firmie Eco Club od samego jej początku. Odpowiedzialny za wdrożenia systemów higieny na obiektach. Od podłączenia i zaprogramowania optymalnych systemów dozujących, poprzez dobór profesjonalnych środków chemicznych, zapewnienie ciągłości ich dostaw jak i cykliczny serwis systemów. Wieloletni, bezpośredni kontakt z klientem segmentu pralniczego oraz grupy HoReCa.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl