Partnerzy

Firma SALLO jest naszym wiodącym dostawcą profesjonalnej chemii dla hoteli, gastronomii i pralni. Stawiamy na Sallo, ponieważ:

Sallo ma doświadczenie budowane od 3 pokoleń (od 1925), a to zobowiązuje.

Sallo jest wiodąca marką na Balearach oraz Wyspach Kanaryjskich, a jak powszechnie wiadomo, jest to największy rynek hotelarski w Europie;

Sallo oferuje najnowocześniejsze systemy dozowania, które gwarantują jakość i kontrolę nad zużyciem środków chemicznych;

Sallo opracowuje i wprowadza innowacyjne produkty, takie jak np. BLOCKMATIC - maksymalnie skoncentrowany środek do maszynowego mycia naczyń w postaci mineralnego bloku,  CONCETRALIA ECOFOAM, czyli system 7 produktów konfekcjonowanych w butelkach  składających  się z 2 zbiorników: jeden zawiera koncentrat, a drugi jest przeznaczony na wodę. To rozwiązane likwiduje konieczność montażu stacjonarnych systemów dozujących.

Sallo dba o środowisko oferując bardzo dużą grupę produktów z europejskim oznaczeniem ECOLABEL http://ec.europa.eu/environment/ecolabel/

Jesteśmy wyłącznym importerem i przedstawicielem Sallo w Polsce.

Więcej na: http://www.sallo.es/en/

 

Firma BACTEMIA jest jedną ze spółek grupy Sallo. Produkuje szeroką gamę środków bioaktywnych, sformułowanych z niepatogennych mikroorganizmów, które są wysoce skuteczne w rozkładzie związków organicznych.

Produkty bioaktywne to alternatywa dla tradycyjnej chemii szczególnie, tam gdzie dbałość o środowisko, jak i konieczność zastosowania naturalnych składników są priorytetowe. Ośrodki wypoczynkowe, spa, hotele coraz częściej zapewniają swoim gościom najwyższą jakość dbałości o higienę, dzięki zastosowaniu tego typu produktów.

BACTEMIA posiada Laboratorium Kontroli Fizyczno - Chemicznej i Mikrobiologicznej, które gwarantuje najwyższą jakość produktów we wszystkich fazach: projekt, rozwój, produkcja i ostateczne zastosowanie.

BACTEMIA to zespół, w którego skład wchodzą: biologowie, inżynierowie chemicy i profesjonaliści z ponad 30.letnim doświadczeniem w zakresie opracowywania produktów bioaktywnych. Posiadają oni możliwość zdiagnozowania in situ lub poprzez analizę laboratoryjną rzeczywistego zakresu wykrytych problemów, zapewniając najbardziej efektywne i przyjazne dla środowiska rozwiązania.

Jesteśmy wyłącznym importerem i przedstawicielem BACTEMIA w Polsce.

Więcej na: http://bactemia.com/en/

 

IPSO to nasz strategiczny partner w zakresie projektowania, wyposażenia i optymalizacji pralni.

IPSO jest wspierane przez siłę swojej spółki – matki, czyli Alliance Laundry Systems, największego na świecie producenta komercyjnych produktów do prania. Marka IPSO to zespół najlepszych specjalistów w branży pralniczej. IPSO począwszy od działów R&D po serwis gwarantuje najwyższe standardy i innowacyjne rozwiązania.  

Alliance Laundry Systems LLC jest wiodącym światowym producentem komercyjnych urządzeń pralniczych od ponad 100 lat. Dba o swoich klientów gwarantując najwyże standardy obsługi i serwisu, dla wszystkich grup odbiorców: pralnie przemysłowe, pralnie hotelowe, pralnie samoobsługowe, pralnie przy zakładach przemysłowych, pralnie w domach studenckich i domach opieki społecznej. 
IPSO lokuje swe zakłady produkcyjne - wszystkie z pasją do prania - w USA i Europie zatrudniając ponad 2500 osób na całym świecie.

Szerokie portfolio produktowe zawiera min.: pralnico-wirówki, suszarki, magle, szafy suszące.  

Jesteśmy autoryzowanym importerem i przedstawicielem IPSO w Polsce.

Więcej na: https://www.ipso.com/en


Firma SPRiNTUS produkuje na terenie Niemiec urządzenia i sprzęty sprzątające klasy, które wyróżniają się najnowszymi technologiami, standardem wysokiej jakości oraz uczciwymi cenami. Wysoka jakość wykonania i funkcjonalność w połączeniu z solidną konstrukcją i trwałością sprawiają, że produkty tej marki są wydajnymi i ekonomicznymi rozwiązaniami dla profesjonalnego przemysłu czyszczącego.

SPRiNTUS posiada rozległe doświadczenie zdobyte przez założyciela firmy pana Lepolda Holgera, który wie jak ważne jest sprostanie wymaganiom oraz zrozumienie potrzeb użytkownika przed i podczas opracowywania nowych produktów.

SPRiNTUS koncentruje się na ciągłym rozwoju obecnych produktów i ich wyposażeniu za pomocą nowych technologii i innowacyjnych funkcji.

Siedziba SPRiNTUSA znajduje się Welzheim-Breitenfürst, gdzie znajdują się nowoczesne biura, centra szkoleniowe i logistyczne oraz najnowocześniejszy system magazynowy o powierzchni ponad 6 000 m². Zapewniając stały poziom zapasów ponad 10 000 maszyn SPRiNTUS gwarantuje szybką dostawę i dostępność wszystkich produktów.

Jesteśmy autoryzowanym importerem i przedstawicielem firmy SPRINTUS w Polsce.

Więcej na:  https://www.sprintus.eu/en.html


Marka TORK istnieje od 50. lat, a jej historia rozpoczęła się w 1968 roku wraz ze stworzeniem czyściwa włókninowego "All-Tork", co z języka szwedzkiego (słowo „tork”) znaczy "osuszać" lub "wycierać".

TORK to niezliczona ilość produktów począwszy od papierowych ręczników w szpitalnych łazienkach po dozowniki do serwetek w restauracjach.

TORK od lat dba o komfort i wygodę klientów, dostarczając im profesjonalne rozwiązania do utrzymania higieny. Dozowniki, wkłady i usługi znajdujące się w ofercie marki zaspokajają różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców: od restauracji, przez służbę zdrowia, po biura i szkoły po przemysł.

TORK to grono ekspertów, którzy pracując nad nowymi produktami podążają za rozwojem technologicznym i wyznaczają najnowsze trendy zawsze mając na względzie aspekty związane z ochroną środowiska oraz zrównoważony rozwój. Najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak sprzątanie oparte na danych, innowacyjne technologie suszenia rąk, czy pierwsza na świecie usługa recyklingu ręczników papierowych stawiają markę TORK w gronie światowych liderów w swojej branży. 

Produkty TORK to najwyższe standardy jakości wykonania, trwałości oraz optymalizacji użytkowania.

TORK jest naszym partnerem, gdyż nasi klienci zasługują na najlepsze rozwiązania w obszarze dozowników i wkładów.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem TORKA w Polsce.

Więcej na: https://www.tork.pl


Firma Werner & Mertz Professional jest naszym parterem, ponieważ oferuje profesjonalne środki chemiczne o najwyższej wydajności z ekologiczną skutecznością, dające maksimum korzyści dla klientów.

Firma Werner & Mertz Professional została utworzona w 1971 roku i jest pionierem w dziedzinie profesjonalnego utrzymywania czystości i higieny w takich obszarach jak: HoReCa, catering, powierzchnie biurowe, obiekty opieki zdrowotnej, SPA & Wellness i przemysł.

Dla Werner & Mertz Professional ochrona zasobów naturalnych, zrównoważony rozwój i ochrona bioróżnorodności są w centrum działań, czego odzwierciedleniem są nie tylko same produkty, ale także certyfikowane przez EMAS zakłady produkcyjne w Moguncji i Hallein, a także budynek siedziby głównej w Moguncji, który został odznaczony platynowym certyfikatem LEED.

Produkty Werner & Mertz Professional w naszym sklepie to TANA PROFESSIONAL oraz GREEN CARE PROFESSIONAL.

Wybrane produkty Werner & Mertz przeszły certyfikację zgodnie ze zintegrowaną procedurą Cradle to Cradle®, która obejmuje szczegółowy schemat oceny, uwzględniający poniższe aspekty:

1. Bezpieczeństwo wykorzystanych materiałów (zarówno substancji w preparatach jak i opakowań)
2. Zdolność do recyklingu w ramach cyklu biologicznego i technicznego
3. Wykorzystanie w 100% odnawialnej energii w zakładach produkcyjnych
4. Odpowiedzialne gospodarowanie wodą wraz z systemem oczyszczania
5. Zaangażowanie w projekty związane z odpowiedzialnością społeczną i promowaniem bioróżnorodności.

Jesteśmy autoryzowanym importerem i przedstawicielem Werner & Mertz Professional w Polsce.

Więcej na: https://wmprof.com/pl/pl/home.html


Fantom zaczął produkować swoją paletę wózków hotelowych, serwisowych oraz szpitalnych dopiero w 2013 roku. Gdy zaczynali równali do najlepszych  wiodących marek na rynku.  Zaledwie po 5-ciu latach od rozpoczęcia produkcji wózków  stali się liderami na rodzimym rynku, który pod względem liczebności hoteli i pensjonatów może poszczycić się liczbą ok. 20 tyś. 

Dlaczego tak się stało? Dlatego, że zaoferowali znacznie atrakcyjniejsze warunki cenowe, wprowadzili bardzo szeroki asortyment wózków o wysokiej jakości w każdym z obszarów: HoReCa, służby zdrowia, firm sprzątających. Jeżeli chodzi o jakość to przede wszystkim należy podkreślić to, iż wózki serwisowe powstają z polipropylenu o znacznie większej grubości ścianek niż robią to pozostali producenci. Większość elementów jest zrobiona z tworzywa o grubości 6mm, oprócz tego wszystkie najbardziej narażone na uszkodzenia części wózka są dodatkowo strukturalnie wzmocnione. 

Fantom oferuje wózki serwisowe dopasowane zarówno do hoteli o dużych powierzchniach jak również hoteli butikowych. Producent umożliwia również skompletowanie wózka według własnych potrzeb, korzystając ze wszystkich dostępnych elementów składowych.

Fatom to również niezawodne odkurzacze hotelowe z filtracją HEPA i funkcją silence oraz optymalnie opracowany system koszy do segregacji odpadów, zgodnie z obowiązującym od niedawna w Polsce prawem. Kosze mają na tyle ciekawy design , ze nie powstydzicie się postawić ich przed frontowym wejściem waszego obiektu.  Fantom gwarantuje najwyższą jakości w konkurencyjnych cenach, PRZEŁAMUJĄC MONOPOL wiodących dotychczas producentów. 

 

Jesteśmy największym partnerem firmy FANTOM w Polsce.

Więcej na: http://fantomprofessionalusa.com 


Skyvell to producent trzech grup wyrobów: spraye neutralizujące zapachy w powietrzu i na powierzchniach, żele przeznaczone do toalet i sanitariatów, wielofunkcyjne płyny służące jako dodatek do prania tkanin.

Marka Skyvell należy do międzynarodowej grupy APPLIED CHEMICALS. Ta rodzinna firma działająca od trzech pokoleń koncentruje się na innowacyjnych produktach i długotrwałych relacjach, a także stara się wykorzystać swoją obecną niezależność i elastyczność, aby wytwarzać zrównoważone i przyjazne dla środowiska produkty wysokiej jakości.

Wizją Skyvell jest stworzenie dobrego samopoczucia dzięki sile natury. Dlatego  produkty tworzone przez SKyvell neutralizują zamiast maskować, używają naturalnych zapachów zamiast perfum, są  bezpieczne, ponieważ nie zawierają substancji toksycznych, są biodegradowalne -  dlatego nie szkodzą środowisku.

Innowacyjne produkty firmy Skyvell zamiast maskować nieprzyjemne zapachy za pomocą środków chemicznych, reagują z cuchnącymi molekułami i niezawodnie usuwają nieprzyjemne wonie. Ta procedura to proces trójfazowy: ABSORBCJA - mieszanina naturalnych olejów zamyka kroplę wody a powłoka tworzy słaby ładunek elektrostatyczny, który przyciąga cuchnące cząsteczki. WCHŁANIANIE - olejki eteryczne znajdujące się w kropli wody działają jako połączenie między cuchnącymi molekułami -  gdy kropla wody zostanie całkowicie wypełniona, po prostu spada na ziemię. REAKCJA - złe cząsteczki zapachowe są odwracane i przekształcane lub rozkładane na obojętne sole.

Nasza współpraca z Skyvell to także urządzenia do neutralizacji zapachów w sytuacjach krytycznych, takich jak: awarie systemów ściekowych, pożary itp.

Jesteśmy autoryzowanym importerem i przedstawicielem Skyvell w Polsce.

Więcej na: http://www.skyvell.com/en/ 

TENNANT

Firma TCS Polska została założona w 2011 roku i jest wyłącznym importerem urządzeń TENNANT, GREEN MACHINES oraz KAIVAC w Polsce. Firma TCS Polska należy do austriackiego holdingu, nadzorującego dystrybucję towarów TENNANT, GREEN MACHINES oraz KAIVAC na terenie Europy środkowej i wschodniej, bliskiego wschodu i Afryki.

Profesjonalne produkty dla branży HoReCa, opieki zdrowotnej, SPA & Wellness, przemysłu, czy przetwórstwa żywności znajdują się w następujących grupach: urządzenia szorująco-suszące, urządzenia zamiatające,   urządzenia zamiatająco-szorujące, urządzenia komunalne dla miast, multifunkcjonalne systemy Kaivac do czyszczenia wewnątrz budynków, profesjonalne odkurzacze Tennant, urządzenia do czyszczenia dywanów oraz   szorowarki jednotarczowe.

Firma TENNANT, która jest naszym partnerem posiada bezpośrednio zatrudnionych techników serwisowych, szkolonych w fabryce w Uden w Holandii. Technicy są także przygotowanie do współpracy z operatorami maszyn oraz administratorami obiektów i urządzeń w zakresie podnoszenia wiedzy operatorów z obsługi codziennej maszyn, co wpływa na bardziej wydajną pracę, bezpieczeństwo pracy i unikanie zbędnych przestojów maszyn. Firma TCS Polska posiada zapas części zamiennych i eksploatacyjnych na terenie Polski, a także rozwinięty łańcuch dostaw z fabryki z Holandii, dzięki czemu możemy sprowadzić towar nawet w ciągu 24 h.

Jesteśmy partnerem firmy TENNANT GREEN MACHINES oraz KAIVAC w Polsce.

Więcej na: http://www.tennantpolska.com/

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl