O nas
 
 
 

Firma Eco Club powstała w 2001 roku jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w dystrybucji produktów profesjonalnej higieny hotelowej, pralniczej oraz medycznej. Założyciele firmy podejmując decyzje o powstaniu Eco Club mieli za sobą kilkuletnie doświadczenie we współpracy ze szpitalami, pralniami oraz hotelami.

Kontakty z najlepszymi producentami z branży pralniczej oraz hotelarskiej zaowocowały otrzymaniem przez Eco Club statusu dystrybutora takich firm, jak: 

 

  • SALLO – środki chemiczne do higieny kuchennej, hotelowej oraz pralniczej – wyłączny dystrybutor na terenie Polski;

  • BACTEMIA - bioaktywne środki chemiczne;

  • IPSO - sprzęt pralniczy profesjonalnego zastosowania;

  • TORK – systemy dozowników i wkładów łazienkowych oraz przemysłowych

  • Werner & Mertz Professional - marka Tana, ekologiczne środki chemiczne do higieny kuchennej i hotelowej;

  • SprintusTennant  - maszyny sprzątające do pielęgnacji posadzek oraz środki chemiczne do ich obsługi; 

  • SKYVELL - odświeżacze i urządzenia do neutralizacji przykrych zapachów. 

Dzisiejsza działalność firmy koncentruje się na współpracy z w/w międzynarodowymi koncernami jak i poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań dla szeroko rozumianej dbałości o higienę. 

JAKĄ KORZYŚĆ MOŻESZ ODNIEŚĆ ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI:

Jeżeli jesteś właścicielem bądź menadżerem w zakładzie pralniczym, hotelu lub restauracji, pracujesz w szpitalu lub domu pomocy społecznej, powinieneś oczekiwać od nas profesjonalnego doradztwa w zakresie ww. zagadnień.

Możemy wyposażyć Państwa obiekty w najnowocześniejsze sprzęty : chemii obiektowej oraz gastronomicznej wraz z automatycznymi dozownikami, pralnice, suszarki oraz magle, dobrać środki pralnicze, zamontować automatyczne pompy dozujące do środków pralniczych w płynie, dobrać odpowiednie środki do higieny kuchennej i HK.

Jeżeli jesteście zainteresowani rozpoczęciem działalności w branży usług pralniczych, zamierzacie otworzyć hotel lub restaurację, podzielimy się z Wami wszelką posiadaną przez nas wiedzą i pomożemy uruchomić Waszą nową inwestycję.

 

Zapraszamy do współpracy #EcoClub Team 

 

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl