Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

Nasi wykwalifikowani serwisanci specjalizują się w instalacji, konfiguracji oraz serwisowaniu sprzętu pralniczego, gastronomicznego i systemów dozowania profesjonalnej chemii. Są odpowiedzialni za wdrożenia systemów higieny na obiektach takich jak pralnie, hotele i restauracje.

Nasi specjaliści dbają o to, aby systemy dozujące były poprawnie podłączone i zaprogramowane, a także dobierają odpowiednie środki chemiczne, aby zapewnić najlepszą jakość czyszczenia i dezynfekcji. Ponadto, zapewniamy ciągłą dostawę środków chemicznych oraz cykliczny serwis systemów, aby zapewnić ich ciągłą i niezawodną pracę.

Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie i bezpośredni kontakt z klientami, którzy działają w branży pralniczej oraz HoReCa, co pozwala nam na dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki temu, nasza oferta jest kompleksowa i spełnia najwyższe standardy jakościowe.

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS