Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

O firmie

ECO CLUB Professional istnieje na rynku polskim od 2001 roku.  Dynamiczny rozwój firmy umożliwił jej wejście również na rynek skandynawski i litewski, spełniając przy tym  oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dla których liczy się rzetelny i sprawdzony dostawca profesjonalnych produktów, niezbędnych  w utrzymaniu czystości w  sektorze HoReCa i pralnictwie.

CO OFERUJEMY

Koncentrując  się na współpracy z międzynarodowymi koncernami i poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań dla szeroko rozumianej dbałości o higienę, oferujemy:
Nowoczesne systemy dozowania chemii obiektowej.
W tym Profesjonalne środki czystości, wysoko wydajną chemie pralniczą, systemy segregacji odpadów o nowoczesnym design, solidne maszyny i urządzenia sprzątające, przyjazne w użytkowaniu i łatwe w przemieszczaniu wózki hotelowe/transportowe, poza tym higienę papierową, produktydo  pielęgnacji i mycia całego ciała oraz dezynfekcji rąk i powierzchni.

Specjalizujemy się również w dystrybucji profesjonalnego sprzętu pralniczego.
Od podstaw tworzymy pralnie przemysłowe, hotelowe, samoobsługowe, a także pralnie w straży pożarnej.

Z szacunku dla środowiska oferujemy produkty TECHNOLOGICZNIE INNOWACYJNE,  BIOTECHNOLOGICZNE  i z certyfikatami ECO LABEL.

DLA KOGO

Ze względu na szeroką gamę naszych środków chemicznych i pozostałych produktów, wychodzimy naprzeciw potrzebom i wymaganiom różnych klientów docelowych.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wszelkiego rodzaju odbiorców, głównie dla:
hoteli, pensjonatów, hosteli, obiektów użyteczności publicznej, restauracji, biur, gabinetów lekarskich, kosmetycznych, tatuażu, klubów fitness, firm sprzątających, zakładów przemysłowych oraz pralni.

PROFESJONALIZM I KOMPLEKSOWOŚĆ

Na życzenie klienta przeprowadzimy audyty dotyczące higieny jego obiektów  i przeszkolimy personel HK, również w języku ukraińskim, rosyjskim i angielskim.

Nasi eksperci potrafią udowodnić, że można zoptymalizować koszty procesów dotyczących higieny pomieszczeń oraz doboru i zużycia środków chemicznych, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości produktów.

Jeżeli jesteś właścicielem bądź menadżerem w zakładzie pralniczym, hotelu lub restauracji, pracujesz w szpitalu, domu pomocy społecznej i innych obiektach użyteczności publicznej, powinieneś oczekiwać od nas profesjonalnego doradztwa w zakresie ww. zagadnień

A może dopiero jesteście zainteresowani rozpoczęciem działalności w branży usług pralniczych, zamierzacie otworzyć hotel, restaurację lub firmę sprzątającą ?
Podzielimy się z Wami wszelką posiadaną przez nas wiedzą i pomożemy uruchomić Waszą nową inwestycję, wyposażając Wasze obiekty w najnowocześniejsze sprzęty.

Podsumowując działalność Eco Club Professional, to nie tylko sama sprzedaż, przede wszystkim jest to DORADZTWO – ZAOPATRZENIE-  SERWIS – SZKOLENIE, czyli szeroko rozumiana  kompleksowość i dbałość o klienta, bazująca na produktach renowowanych producentów i wiedzy  świetnie wyszkolonych profesjonalistów.

                                                                                         ZAPRASZAMY

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS