Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystapić problemy w zalogaowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Wszystkie procesy i surowce wykorzystywane do produkcji artykułów Sallo są przyjazne dla środowiska.
Dla nas otoczenie stało się jednym z najbardziej odpowiedzialnych społecznie punktów . Jeśli nie zadbamy o naszą planetę, to konsekwencje mogą być katastrofalne. Dlatego, tak ważne jest uświadamianie i edukowanie otaczających nas osób o znaczeniu małych gestów, tych, które choć małe, ale dla środowiska ogromne. Staramy się pokazywać i wskazywać dobre praktyki np;
– plusy recyklingu , zużywania mniej papieru, przynoszenia płóciennych toreb do supermarketu itp., A jeśli przeniesiemy te dobre praktyki do sektora biznesowego i wspólnie podejmiemy się  społecznej odpowiedzialności środowiskowej , w trosce o planetę?  Odpowiedz może być tylko jedna- wszyscy na tym skorzystamy!!!
W Sallo  z mocnym zaangażowaniem pracują nad tym , aby zminimalizować zły wpływ zarówno z działalności przemysłowej, gospodarczej, jak i produkcji swoich towarów  na środowisko naturalne.
Opracowują  przyjazne i innowacyjne metody, aby zmniejszyć ilość materiałów, z których składają się pojemniki i opakowania ich wyrobów.
Nie wytwarzają ścieków i posiadają system selektywnej zbiórki własnych  odpadów opakowaniowych w celu ich późniejszego recyklingu.

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS