Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystąpić problemy w zalogowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Wszystkie procesy i surowce wykorzystywane do produkcji wyrobów Salló® są przyjazne dla środowiska, jak również dla ludzi, którzy je wytwarzają i używają.

Środowisko naturalne stało się jednym z najbardziej odpowiedzialnych społecznie punktów dla firm.
Jeśli nie będziemy dbać o naszą planetę, konsekwencje mogą być katastrofalne. Dlatego tak ważne jest podnoszenie świadomości i uświadamianie ludziom wokół nas, jak ważne są drobne gesty, które choć niewielkie, mają ogromny wpływ. To w naszych rękach leży stosowanie i uczenie kolejnych pokoleń recyklingu, używania mniejszej ilości papieru, noszenia płóciennych toreb do supermarketu itp…

Jeśli przeniesiemy te dobre praktyki do sektora biznesowego, znajdziemy zasady społecznej odpowiedzialności środowiskowej, które są instrukcją działania w trosce o naszą planetę.

W Salló® staramy się minimalizować ten wpływ zarówno poprzez naszą działalność przemysłową i gospodarczą, jak i poprzez nasze produkty. Opracowujemy produkty przyjazne dla środowiska, aby zmniejszyć ilość materiałów, z których powstają nasze pojemniki i opakowania. Nie generujemy ścieków i posiadamy system selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych i kontenerowych w celu ich późniejszego recyklingu.

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS