Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

Odpowiedzialność środowiskowa i zaangażowanie w produkcję profesjonalnych środków czystości

Wszystkie procesy produkcyjne oraz surowce wykorzystywane do produkcji wyrobów Salló® są przyjazne dla środowiska i dla ludzi, którzy je wytwarzają i używają. Dlatego ochrona środowiska naturalnego jest jednym z najważniejszych aspektów społecznej odpowiedzialności firmy. Niedbałość wobec naszej planety może prowadzić do katastrofalnych konsekwencji, dlatego tak ważne jest podnoszenie świadomości i edukowanie ludzi wokół nas o tym, jak ważne są drobne gesty, które, choć pozornie niewielkie, mogą mieć ogromny wpływ na nasze środowisko."

W sektorze biznesowym warto wykorzystać dobre praktyki z zakresu społecznej odpowiedzialności środowiskowej jako wytyczne dotyczące działań mających na celu ochronę naszej planety.

W firmie Salló® skupiamy się na minimalizowaniu wpływu naszej działalności przemysłowej i gospodarczej na środowisko, a także na tworzeniu produktów przyjaznych dla niego. Nasze opakowania i pojemniki są projektowane z myślą o minimalizacji ilości wykorzystanych materiałów. Działamy bezgenerująco, a także prowadzimy selektywną zbiórkę odpadów opakowaniowych i kontenerowych w celu ich późniejszego recyklingu.

MISJA

Nasza wspólna misja z SALLO polega na dostarczaniu wysokiej jakości produktów poprzez zindywidualizowaną obsługę, aby skutecznie zaspokajać potrzeby i gusta klientów. Oferujemy najlepsze produkty, dbając jednocześnie o środowisko naturalne. Chcemy inspirować i pomagać w jednoczeniu społeczeństwa w wdrażaniu rozwiązań i podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji w obliczu aktualnych problemów klimatycznych.

WIZJA

Naszym priorytetem jest bycie liderem w branży, który konsekwentnie dąży do zrównoważonego rozwoju i oferowania produktów przyjaznych dla środowiska. W naszej działalności w obszarze HoReCa i pralnictwa stawiamy na najwyższą jakość. Pragniemy osiągnąć pozycję odpowiedzialnej i inspirującej firmy, która wprowadza innowacyjne rozwiązania technologiczne, zapewniając jednocześnie stały i zrównoważony postęp. Wspieramy cyfryzację, innowacje i jakość, aby zapewnić klientom najlepsze możliwe doświadczenia

WARTOŚCI i WYSOKA JAKOŚĆ

W naszej firmie rozwijamy się z takim samym entuzjazmem i optymizmem jakie towarzyszyły nam pierwszego dnia pracy. Wartości, które definiują naszą firmę, kształtują jej osobowość i motywują nas do nieustannego rozwoju każdego dnia, na nasz własny, niepowtarzalny sposób:

  • Wartości społeczne: Angażujemy się we wszystkie aspekty odpowiedzialnego społeczeństwa i zrównoważonego rozwoju, poprzez zaangażowanie, przejrzystość, etykę, współpracę i podnoszenie świadomości.
  • Wartości rozwojowe: Dążymy do zrównoważonego i konkurencyjnego rozwoju, opartego na innowacyjnych produktach oraz systemie produkcji, ciągle dążąc do doskonalenia.
  • Wartości w miejscu pracy: Doceniamy potencjał każdego pracownika indywidualnie, ufając w jego umiejętności. Wspieramy nowoczesne metody uczenia się, które zwiększają kapitał intelektualny i ludzki całej firmy, jednocześnie łącząc siły jako zespół.
  • Wartości związane z obsługą klienta: Wszystkie procesy w firmie skupione są na zapewnieniu klientom najwyższej satysfakcji. Budujemy wzajemne zaufanie oparte na empatii, szacunku i aktywnym słuchaniu, traktując klienta jako jednego z najważniejszych aktywów naszej firmy.

INNOWACJA I EKOLOGIA w produktach Concentralia Ecofoam.

Rozwój nowych produktów jest niezbędny dla postępu. W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, słyszymy hasło "innowacja albo śmierć", dlatego skupiamy się na innowacjach oraz na tworzeniu nowych produktów

Zapraszamy do oferty z produktami Concentralia Ecofoam

Oraz do naszej podstrony Concentralia.pl

PRODUKTY BIOAKTYWNE BACTEMIA - TO ALTERNATYWA DLA TRADYCYJNEJ CHEMII

Celem BACTEMII jest dostarczenie skutecznych rozwiązań w dziedzinie biotechnologii stosowanej do poprawy stanu środowiska. Współpracujemy z klientami i profesjonalistami we wszystkich obszarach oczyszczania, zarówno na poziomie czyszczenia przemysłowego, jak i domowego. Nasze systemy oparte są na naturalnych procesach, umożliwiające efektywne zarządzanie profesjonalnym sprzątaniem, w tym oczyszczanie ścieków, zbiorników i innych odpływów

Dlatego proponujemy gamę środków bioaktywnych BACTEMIA, które zawierają niepatogenne mikroorganizmy, wysoce skuteczne w rozkładzie związków organicznych. Biotechnologia została wykorzystana w procesie profesjonalnego sprzątania, aby poprawić jakość środowiska naturalnego, jednocześnie nie szkodząc mu. Produkty bioaktywne stanowią alternatywę dla tradycyjnych środków chemicznych, zwłaszcza tam, gdzie priorytetem jest ochrona środowiska i stosowanie naturalnych składników.

BACTEMIA posiada Laboratorium Kontroli Fizyczno-chemicznej i Mikrobiologicznej, które zapewnia najwyższą jakość produktów na każdym etapie ich projektowania, rozwoju i produkcji. Laboratoria BACTEMIA składają się z biologów, inżynierów chemików oraz specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem w opracowywaniu produktów bioaktywnych. Są w stanie zdiagnozować rzeczywisty zakres problemów na miejscu lub za pomocą późniejszych analiz laboratoryjnych, co pozwala im na zapewnienie najbardziej skutecznych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań. Po wdrożeniu tych rozwiązań, laboratorium monitoruje ich skuteczność w celu osiągnięcia ustalonych korzyści.

Gama produktów BioTel obejmuje specjalne preparaty zaprojektowane w celu zapobiegania i rozwiązywania problemów związanych z nieprzyjemnym zapachem, blokadami, nieprawidłowym działaniem oraz zatykaniem się. Te problemy wynikają z rozkładu substancji organicznych, zestawania się tłuszczów, wilgoci, tytoniu, wymiocin, moczu, celulozy i innych.

Preparaty te są stosowane do czyszczenia syfonów, rur, szamb, osadników tłuszczu, śmietników, zadymionych środowisk, tekstyliów (np. zasłon, dywanów, tapicerki), pisuarów, odpływów toalet przenośnych, studzienek i innych odpływów.

Asortyment produktów BioforZe jest przeznaczony do biologicznego oczyszczania wody oraz oczyszczania substancji węglowodorowych w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, włókienniczym, papierniczym, spożywczym i pokrewnych branżach."

Gama Biohogar oferuje produkty czyszczące, higieniczne oraz neutralizujące nieprzyjemne zapachy w domach. Wszystkie produkty są wytwarzane na bazie naturalnych mikroorganizmów, enzymów oraz roślin, co sprawia, że są one przyjazne dla środowiska i skuteczne w działaniu.

Produkty Bihogar by Bactemia zawierają składniki organiczne pozyskiwane z zasobów odnawialnych, są zgodne ze wszystkimi niezbędnymi przepisami dotyczącymi utrzymania higieny, czyszczenia oraz eliminacji zapachów w domach. Nasza firma zdaje sobie sprawę z codziennych wyzwań, jakie stoją przed Tobą i innymi użytkownikami naszych produktów, dlatego naszym celem jest poprawa jakości życia oraz zapewnienie bezpieczeństwa ludziom i zwierzętom poprzez oferowanie wysoko zrównoważonych i skutecznych produktów.

zapraszamy do oferty z produktami Bactemia Ekologiczne/bioaktywne

CERTYFIKATY I ZATWIERDZENIA

Sallo posiada rejestrację oraz certyfikaty, które są uznawane na całym świecie, gwarantujące najwyższą jakość i skuteczność.

Producent produktów leczniczych dla zwierząt SALLÓ® jest zarejestrowany w Ministerstwie Rolnictwa, Żywności i Środowiska jako PODMIOT PRODUKUJĄCY PRODUKTY W ZAKRESIE ZOOSANITARNYM, pod numerem HCM-0186.

SALLÓ® został zarejestrowany w oficjalnym rejestrze zakładów i usług związanych z pestycydami pod numerem rejestracyjnym B/0157/E. Rejestracja obejmuje zastosowania środowiskowe, higienę żywności oraz fitosanitarne i zoosanitarne.

SALLÓ® posiada pozwolenie na produkcję klinicznych środków dezynfekcyjnych oraz produktów antyseptycznych do stosowania na nienaruszonej skórze. Numer pozwolenia został nadany przez Hiszpańską Agencję Medyczną (AEMPS) i brzmi: nr. 0471-DS.

Wytwarzanie produktów kosmetycznych jest legalne tylko na podstawie odpowiednich zezwoleń i regulacji. Firma SALLÓ® jest posiadaczem zezwolenia na wytwarzanie produktów kosmetycznych, które zostało nadane przez Dział Gospodarki Żywnościowej i Przemysłu Spożywczego (DGF) oraz Państwowy Inspektorat Sanitarny (PS) pod numerem 02382-CS.

Członek ASLECAT
SALLÓ® jest członkiem ASLECAT, Katalońskiego Stowarzyszenia Producentów Wybielaczy i Środków Czystości.
Certyfikacja europejskiej etykiety ECOLABEL
Firma SALLÓ® posiada europejski znak ekologiczny ECOLABEL

Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS