Zostań naszym dystrybutorem marki Fantom Professional producenta wózków hotelowych i systemów segregacji odpadów oraz marki Sallo producenta profesjonalnej chemii obiektowej
Search icon

Klauzule informacje – RODO

Szanowni Państwo,

Realizując obowiązek informacyjny, o którym mowa w art. 13 i 14 unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zwane również w skrócie: RODO) poniżej przedstawiamy klauzule informacyjne, w których opisaliśmy m.in. w jakich celach przetwarzamy dane osobowe różnych kategorii osób, jak długo przechowujemy te dane i jakie są prawa osób, których dane osobowe przetwarzamy.

  1. Klauzula informacyjna Pracownicy dotyczy aktualnych i byłych pracowników zatrudnionych w naszej firmie na podstawie umowy o pracę.
  2. Klauzula informacyjna Współpracownicy  dotyczy aktualnych i byłych współpracowników ściśle współpracujących z naszą firmą na podstawie umowy cywilnoprawnej.
  3. Klauzula informacyjna Kandydaci do pracy dotyczy osób, które ubiegają się o zatrudnienie w naszej firmie.
  4. Klauzula informacyjna Partnerzy dotyczy osób fizycznych, które są naszymi partnerami biznesowymi (np. dostawcy towarów i usług, klienci i ich pracownicy), osób które z nami współpracują, a także innych osób zainteresowanych nawiązaniem szerokorozumianej współpracy z naszą firmą na różnych polach działalności.
Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
Dostawa: DHL Dostawa InPost RS