Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystąpić problemy w zalogowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Wózki hotelowe i serwisowe

Wózki hotelowe lub transportowe na kółkach są bardzo pomocne w przechowywaniu, organizowaniu i transporcie różnego rodzaju sprzętu, produktów, pościeli oraz materiałów do sprzątania. Tworzą mobilną stację sprzątającą, którą można łatwo przemieszczać z miejsca na miejsce.

Nasze wózki serwisowe są dostosowane do specyficznych potrzeb branży HoReCa, doskonale łącząc estetykę i funkcjonalność. Oferowane rozwiązania ułatwiają sprzątanie i reorganizację pomieszczeń, harmonijnie integrując się z otoczeniem, w którym działają. Zostały zaprojektowane z myślą o wyzwaniach i warunkach specyficznych dla danego obiektu, zapewniając Twojemu personelowi optymalne wsparcie.

Modułowość charakteryzująca cały asortyment pozwala na konfigurację wózka w oparciu o rzeczywiste potrzeby, zapewniając tym samym maksymalną wydajność. W przypadku wózków dla pokojowych, znajdziesz w naszej ofercie modele, które spełnią konkretne wymagania hotelu.

Nasza gama wózków została stworzona z myślą o branży hotelarskiej i zaprojektowana tak, aby oferować to, co najlepsze pod względem estetyki i funkcjonalności. Wykonane są z najlepszych materiałów, z pierwszorzędnym wykonaniem i dobrze wykończonymi powierzchniami, zapewniając długotrwałe użytkowanie i bezpieczeństwo inwestycji. Są ciche, lekkie i łatwe w prowadzeniu.

Cechują się stabilnością, trwałością, dobrym designem, dostosowaniem, solidnością, rozsądną ceną, odpowiednim rozmiarem i elastycznością.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz standardowego wózka dla hotelu, gastronomii, czy używasz ich w innych komercyjnych miejscach, powiedz nam o swoich wymaganiach, a my dostosujemy optymalne rozwiązanie i dobierzemy wózek odpowiedni do potrzeb Twojego personelu sprzątającego.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i zapewnij swojemu housekeepingowi najlepszy sprzęt.

Więcej...Mniej...

- Nasz Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


    Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
    Dostawa: DHL Dostawa InPost RS