Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystąpić problemy w zalogowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Wózki hotelowe i serwisowe

Wózki hotelowe czy transportowe na kółkach, są bardzo pomocne w przechowywaniu, organizowaniu i transporcie rożnego rodzaju sprzętu, produktów, pościeli oraz materiałów do sprzątania, tworząc mobilną stację sprzątającą, którą można z łatwością przemieszczać z miejsca na miejsce.

Nasze wózki serwisowe odpowiadają na specyficzne potrzeby branży HoReCa, doskonale łącząc estetykę i funkcjonalność. Oferowane rozwiązania ułatwiają sprzątanie i reorganizację pomieszczeń, harmonijnie integrując się z otoczeniem w którym działają. Zostały zaprojektowane z myślą o wyzwaniach i warunkach specyficznych dla danego obiektu, zapewniając Twojemu personelowi optymalne wsparcie.

Modułowość charakteryzująca cały asortyment pozwala na konfigurację wózka w oparciu o rzeczywiste potrzeby, zapewniając tym samym maksymalną wydajność.
W przypadku wózków dla pokojowych, znajdziecie w naszej ofercie takie, które spełnią konkretne wymagania hotelu.

Nasza gama wózków została stworzona z myślą o hotelarstwie i zaprojektowana tak, aby oferować to, co najlepsze pod względem estetyki i funkcjonalności.

Wykonane są z najlepszych materiałów z pierwszorzędnym wykonaniem i dobrze wykończonymi powierzchniami, zapewniają długotrwałe użytkowanie i bezpieczeństwo inwestycji. Są ciche, lekkie i łatwe w prowadzeniu.

Cechuje je stabilność – trwałość – design – dostosowanie – solidność – cena – rozmiar – elastyczność.

Niezależnie od tego, czy są to wózki standardowe dla hotelu, gastronomii lub używane w innych komercyjnych miejscach, powiedz nam o swoich wymaganiach a my dostosujemy optymalne rozwiązanie i dobierzmy wózek na potrzeby Twojego personelu sprzątającego.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i zapewnij swojemu housekeepingowi najlepszy sprzęt.

Więcej...Mniej...

- Nasz Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


    Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
    Dostawa: DHL Dostawa InPost RS