Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystąpić problemy w zalogowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Sanitariaty

HIGIENA URZADZEŃ SANITARNYCH PROFESJONALNYMI PREPARATAMI CZYSZCZĄCYMI

W zakresie dostawy profesjonalnych produktów do czyszczenia urządzeń i obszarów sanitarnych, możesz nam zaufać!

Czy wiesz, że środowisko sanitarne  odpowiada za ponad 80% skarg dotyczących nieprawidłowego i niedokładnego ich sprzątania.
Aby zapewnić doskonałe rezultaty czyszczenia, przy jednoczesnej kontroli zarazków, zanim zdążą zaszkodzić użytkownikom lub zostaną przetransportowane poza obszary toalety, należy zoptymalizować program czyszczenia, wybierając profesjonalne preparaty, które zagwarantują prawidłową higienę.

NASZE ŚRODKI CZYSTOŚCI

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne środki czystości do sanitariatów w koncentracie.
Silnie okamieniające preparaty, które skutecznie radzą sobie z usuwaniem osadów wapiennych, mydlanych oraz rdzy. Chlorowe czy kwasowe płyny do gruntownego i bieżącego czyszczenia Wc, łazienek, urządzeń sanitarnych w tym posadzek. Przyjazne dla środowiska naturalnego bioaktywne środki do usuwania zabrudzeń organicznych, udrażniania odpływów oraz neutralizowania nieprzyjemnych zapachów.

CZYSTE SANITARIATY WIZYTÓWKĄ TWOJEGO OBIEKTU.

Czystość toalet jest kluczowym czynnikiem wpływającym na wizerunek i reputację Twojego lokalu. Ale jest to również czynnik decydujący o zdrowiu i dobrym samopoczuciu tych, którzy ich używają.

Produkty do czyszczenia sanitariatów z naszego sklepu, pomogą zachować czyste i zdrowe przestrzenie na dłużej i zoptymalizują cały cykl sprzątania.

Więcej...Mniej...

- Nasz Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


    Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
    Dostawa: DHL Dostawa InPost RS