Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystąpić problemy w zalogowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Ekologiczne/Bioaktywne

CHEMIA BEZ CHEMII – bioaktywne preparaty do sprzątania, neutralizujące zapachy i zabrudzenia

Szukasz naturalnych, bezpiecznych a zarazem profesjonalnych produktów do sprzątania ?

Przedstawiamy innowacyjną linię bioaktywnych preparatów Bactemia do utrzymania czystości w twojej firmie lub domu.

Bioaktywne środki czystości – co to oznacza ?

W oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie  technologów z laboratorium Bactemia, stworzono unikalne receptury, które łączą w sobie moc naturalnych składników myjących oraz Naturalnego Czynnika Bioaktywnego.

Czyli, bazują na wyspecjalizowanych mikrodrobnoustrojach, które dosłownie zjadają zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy, zamiast je maskować !
Dzięki temu wyjątkowemu połączeniu natury i nauki, preparaty te nie tylko doskonale usuwają brud i odór, ale także pozwalają zachować optymalną równowagę biologiczną na Twoim obiekcie, aby zachować go w czystości i higienie na dłużej.

Sprawdzają się w utrzymaniu czystości, eliminowaniu niepożądanych zapachów w hotelach, restauracjach, obiektach użyteczności publicznej oraz w gospodarstwie domowym.
Do tego skutecznie rozkładają związki organiczne, które wchodzą w skład ścieków miejskich i przemysłowych.

Bioaktywne ekologiczne produkty BACTEMIA to alternatywa dla tradycyjnej chemii, szczególnie tam gdzie dbałość o środowisko i zastosowanie naturalnych składników są priorytetowe.

 

Więcej...Mniej...

- Nasz Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


    Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
    Dostawa: DHL Dostawa InPost RS