Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystapić problemy w zalogaowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Ekologiczne/Bioaktywne

CHEMIA BEZ CHEMII !!!

Bioaktywne ekologiczne produkty BACTEMIA to alternatywa dla tradycyjnej chemii, szczególnie tam gdzie dbałość o środowisko i zastosowanie naturalnych składników są priorytetowe.

Technologicznie bioaktywne co to oznacza ?

Czyli, bazują na wyspecjalizowanych mikrodrobnoustrojach, sformułowanych z niepatogennych mikroorganizmów, które są wysoce skuteczne w rozkładzie związków organicznych.
Mikrodrobnoustroje dosłownie zjadają zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy a nie je maskują.

Sprawdzają się w utrzymaniu czystości, eliminowaniu przykrych zapachów w obiektach : hotelowych, restauracjach, obiektach użyteczności publicznej itp.
Skutecznie rozkładają związki organiczne , które wchodzą w skład ścieków miejskich i przemysłowych.

BACTEMIA posiada  Laboratorium Kontroli Fizyczno – Chemicznej i Mikrobiologicznej, które gwarantuje najwyższą jakość produktów we wszystkich fazach: projekt, rozwój, produkcja i ostateczne zastosowanie.
BACTEMIA to zespół, w którego skład wchodzą: biologowie, inżynierowie chemicy i profesjonaliści z ponad 30.letnim doświadczeniem w zakresie opracowywania produktów bioaktywnych.

Więcej...Mniej...

- Nasz Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


    Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
    Dostawa: DHL Dostawa InPost RS