Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystąpić problemy w zalogowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Concentralia ecofoam

Środki czyszczące w koncentracie – chemia profesjonalna.

Concentralia Ecofoam to innowacyjny system, to optymalne rozwiązania, które są gwarancją najwyższej jakości  w sprzątaniu!

Najlepszym rozwiązaniem dla BRANŻY SPRZĄTAJĄCEJ: hoteli, restauracji i innych obiektów użyteczności publicznej a nawet do UŻUTKU DOMOWEGO jest najnowsza grupa produktów CONCENTRALIA ECOFOAM światowego lidera produkującego chemię – hiszpańska firma SALLO KYRA.

Concentralia Ecofoam zostały okrzyknięte produktem przyszłości.
Innowacyjne opakowanie Concentralia Ecofoam zostało zwycięzcą w międzynarodowym konkursie World Star Awards Presentations & Gala Dinner organizowanym przez World Packaging Organisation, za najlepszą jakość i innowacyjne opakowanie, które ma pozytywny wpływ na środowisko.

Concentralia Ecofoam likwiduje konieczność montażu stacjonarnych systemów dozujących !!!

Jak to działa?

Cała tajemnica tkwi w konstrukcji butelki, która składa się z 2 zbiorników (woda/koncentrat): jeden jest na wodę a drugi zawiera koncentrat.
Oraz w budowie głowicy butelki: która w trakcie rozpylania, miesza wodę i  koncentrat w odpowiednim stężeniu.

W momencie kiedy ilość wody zbliża się do poziomu minimalnego (miara podana jest na butelce), ponownie dolewamy wodę. Czynność tą powtarzamy do całkowitego zużycia koncentratu.

1=20 – równanie jest dziecinnie proste, z jednej butelki z koncentratem uzyskujemy 20 butelek po 750 ml gotowego do użycia preparatu

  

Co to dla nas oznacza?

Oszczędności !

Pieniędzy – kupujemy jedną butelkę z koncentratem zamiast 20-stu gotowych środków. Zamiast kupować dolewamy.
Czasu – nie musimy tracić go na kolejne zakupy.
Miejsca – nie ma potrzeby magazynowania większej ilości tego samego środka chemicznego.

Pozytywny wpływ na środowisko naturalne !

Przy tradycyjnych środkach chemicznych, wyrzucamy plastikowe opakowanie zaraz po zużyciu w przypadku Concentralia Ecofoam opakowanie wyrzucamy dopiero po 48 napełnieniach wodą z kranu.
Przez to wpływamy na zmniejszenie zużycia tworzyw sztucznych, (nie ma potrzeby produkowania kolejnej butelki z preparatem), redukujemy emisję CO2, ponadto opakowanie Ecofoam w 100% nadaje się do recyklingu.

Podsumowując Concentralia Ecofoam to system, w którym każdy z 6 dedykowanych środków czyszczących jest:

Więcej...Mniej...

- Nasz Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


    Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
    Dostawa: DHL Dostawa InPost RS