Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystąpić problemy w zalogowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Profesjonalne środki czystości dla hotelu i instytucji

Profesjonalne środki czyszczące – preparaty do sprzątania

Czy Ci się to podoba, czy nie, sprzątanie jest ważną częścią codziennego życia w firmach i gospodarstwach domowych, a dzięki skoncentrowanej profesjonalnej chemii czyszczącej  z naszego internetowego sklepu, możesz mieć pewność, że Twój obiekt będzie zawsze wyglądać najlepiej.

Pamiętaj też o tym, że w zwykłych sklepach i dyskontach ciężko jest znaleźć profesjonalne środki chemiczne, które poradzą sobie ze wszystkimi rodzajami zabrudzeń. Eksperci od sprzątania już dawno zrozumieli, że nie mogą sobie pozwolić na używanie produktów nieprofesjonalnych, są one często mocno rozcieńczone, nieskoncentrowane i spowalniają cały proces sprzątania.
Dlatego najlepsze produkty czyszczące to te, które działają zgodnie z obietnicą, przy jak najmniejszym nakładzie czasu i wysiłku, a to może zagwarantować tylko środek o profesjonalnym zastosowaniu.

Ze względu na szeroką gamę naszych środków chemicznych wychodzimy naprzeciw potrzebom i wymaganiom różnych klientów docelowych z segmentu B2B oraz B2C, którzy działają w obszarze higieny obiektów. Oferując im produkty renomowanego Hiszpańskiego producenta profesjonalnej chemii czyszczącej SALLO, jesteśmy w stanie udowodnić, że można zoptymalizować koszty jeszcze efektywniej a jednocześnie nie rezygnować z wysokiej jakości produktów.

Oprócz uniwersalnej chemii do czyszczenia powierzchni i obiektów z szacunku dla środowiska oferujemy również produkty Technologicznie innowacyjne oraz Bioaktywne a także Środki czyszczące używane poprzez systemy dozujące. Niezwykłym powodzeniem cieszą się nasze  Odświeżacze powietrza i neutralizatory. Znajdziecie u nas niezawodne  środki do czyszczenia basenów i mycia sanitariatów , mycia i pielęgnacji wszelkich rodzajów posadzek. Łatwo usuniecie plamy z tapicerek i dywanów, także ze stali nierdzewnej.  Naszą ofertę zamykają produkty do powierzchni szklanych.

Jeśli borykasz się z bardziej złożonymi problemami, osadami lub zabrudzeniami, z którymi Ty lub Twój  personel sprzątający nie może sobie poradzić, skontaktuj się z nami a  podpowiemy Ci, który produkt wybrać, aby w  jak najprostszy sposób usunąć dany problem.

 

Więcej...Mniej...

- Nasz Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


    Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
    Dostawa: DHL Dostawa InPost RS