Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystąpić problemy w zalogowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Profesjonalny Sprzęt Pralniczy

Jako jeden z wiodących dostawców profesjonalnych urządzeń pralniczych w Polsce, rozumiemy i zaspokajamy Wasze potrzeby w zakresie niezawodnych usług pralniczych. Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt pralniczy i części zamienne od renomowanych światowych producentów. Specjalizujemy się w rozwiązaniach pralniczych komercyjnych i przemysłowych w konkurencyjnych cenach.

Oprócz pralnic i suszarek bębnowych oferujemy pralnice-wirówki z barierą higieny, magle, szafy suszące, systemy odzysku wody i systemy dozowania chemii.

Naszym strategicznym partnerem w zakresie projektowania, wyposażenia i optymalizacji pralni jest PRIMUS oraz FAGOR PROFESSIOANAL– liderzy w śród producentów maszyn pralniczych.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam obsługiwać różnorodne przedsiębiorstwa niezależnie od skali i branży- takie jak– Pralnie przemysłoweHotelowe- SamoobsługowePralnie w straży pożarnej.

Każda dostarczana przez nas maszyna jest objęta  2 lub 3-letnim planem serwisowym. Wreszcie, inwestując w nasz sprzęt, możesz zaoszczędzić koszty energii, wody i czasu oraz skorzystać z naszych szkoleń i konkurencyjnych cen maszyn przemysłowych.

Co więcej, nasze urządzenia pralnicze są łatwe w utrzymaniu, a dzięki szybkiemu dostępowi do części zamiennych i serwisu, twój sprzęt nie będzie miał przestoju w pracy.

Wszystkie urządzenia pralnicze dostępne są wyłącznie na zamówienie: zadzwoń lub napisz do nas, a NASI EKSPERCI z Działu Pralniczego POMOGĄ w DOBORZE odpowiedniego SPRZĘTU dostosowanego idealnie do Twoich potrzeb, ZAPROJEKTUJĄ pomieszczenie pralnicze, DOSTARCZĄ i URUCHOMIĄ sprzęt, PRZESZKOLĄ personel oraz ZAPEWNIĄ odpowiednią OPIEKĘ i SERWIS gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jesteśmy autoryzowanym importerem i przedstawicielem PRIMUS i FAGOR w Polsce.

Pralnia przemysłowa

Pralnia hotelowa

Pralnia w straży pożarnej

Szkolenie z obsługi pralnic i suszarek

Więcej...Mniej...

- Nasz Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


    Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
    Dostawa: DHL Dostawa InPost RS