Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystapić problemy w zalogaowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Profesjonalny Sprzęt Pralniczy

W zakresie maszyn pralniczych Eco Club oferuje profesjonalne urządzenia renomowanych producentów: PRALNICO-SUSZARKI,  SUSZARKI,  PRALNICO -WIRÓWKI,  MAGLE,  SZAFY SUSZĄCE,  PRALNICO – WIRÓWKI Z BARIERĄ HIGIENY oraz systemy dozowania chemii.
Tworzymy od podstaw PRALNIE PRZEMYSŁOWE, HOTELOWE, SAMOOBSŁUGOWE – IPSO INSIDE, SPEED QUEEN, USŁUGOWE – SOFTWASH.

Naszym strategicznym partnerem w zakresie projektowania, wyposażenia i optymalizacji pralni jest PRIMUS które wspierane jest przez siłę swojej spółki – matki, czyli Alliance Laundry Systems, największego na świecie producenta sprzętu pralniczego.
Oraz FAGOR PROFESSIOANAL, które
Jako część sieci ONNERA GROUP jest obecnie jednym z liderów, producentów profesjonalnych urządzeń pralniczych, zajmując szóste miejsce w Europie i dziesiąte na świecie. Oferują produkty spełniające potrzeby profesjonalistów, z którymi dzielą się najwyższym poziomem wymagań, zaangażowaniem , innowacyjnością i jakością.

Jesteśmy autoryzowanym importerem i przedstawicielem PRIMUS i FAGOR w Polsce.

Wszystkie urządzenia pralnicze dostępne są wyłącznie na zamówienie: zadzwoń lub napisz do nas, a NASI EKSPERCI z Działu Pralniczego POMOGĄ w DOBORZE odpowiedniego SPRZĘTU dostosowanego idealnie do Twoich potrzeb, ZAPROJEKTUJĄ pomieszczenie pralnicze, DOSTARCZĄ i URUCHOMIĄ sprzęt, PRZESZKOLĄ personel oraz ZAPEWNIĄ odpowiednią OPIEKĘ i SERWIS gwarancyjny i pogwarancyjny.

Pralnia przemysłowa

Pralnia hotelowa

 

Pralnia w straży pożarnej

 

Więcej...Mniej...

- Nasz Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


    Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
    Dostawa: DHL Dostawa InPost RS