Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystąpić problemy w zalogowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Profesjonalne Środki Piorące

Chemia do prania – preparaty pralnicze

Jedną z rzeczy których nauczyliśmy się o detergentach do prania przez wszystkie lata testowania ich u naszych klientów, jest to, że żaden detergent nie usuwa wszystkiego, ale konkretny środek usunie konkretny problem. Wiedza ta, pozwoliła stworzyć nam ofertę dostosowaną dla twojego biznesu i gwarantuje czyste rezultaty w praniu.

U nas w sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne produkty !

Nasza oferta profesjonalnych środków piorących — od proszków i płynów po takie, które wspomagają  proces prania, skrobie i emulgatory — będzie pasować do wydajności pralni przemysłowej, hotelowej, jak i sprawdzi się w użytku domowym.
Nasze wybielacze nadają się do wszystkich rodzajów tkanin, a odplamiacze na konkretne zabrudzenia. Niezwykłym powodzeniem cieszą się nasze środki do zmiękczania, w tym zapachowe i bezzapachowe.
Dostarczamy również specjalistyczną chemię do prania mundurów bojowych i odzieży roboczej.

Opracowujemy technologie prania ,,uszytą na miarę”, rozwiązania czyszczące dostosowane pod systemy dozujące chemię pralniczą.

Jeśli borykasz się z bardziej złożonymi zabrudzeniami, plamami z którymi Ty lub Twój  personel  nie może sobie poradzić, skontaktuj się z nami a  podpowiemy Ci, który produkt lub technologię wybrać, aby w  jak najprostszy sposób usunąć dany problem.

Więcej...Mniej...

- Nasz Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


    Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
    Dostawa: DHL Dostawa InPost RS