Ze względu na zmiany na naszej stronie, mogą wystąpić problemy w zalogowaniu na konto użytkownika, prosimy o aktualizacje kont i podanie nowych danych do logowania
Search icon

Profesjonalne środki czystości dla gastronomii

Środki czystości są niezbędne dla każdej firmy z branży gastronomicznej i hotelarskiej.

Jeśli prowadzisz restaurację, wiesz, że inwestycja w wysokiej jakości solidny sprzęt do sprzątania i detergenty, jest kluczowa. Mając do spełniania surowe normy dotyczące zdrowia i higieny, restauracje stoją przed codziennym wyzwaniem skutecznego sprzątania. Jednak posiadanie odpowiednich rozwiązań, może znacznie ułatwić prowadzenie firmy i zapobiec rozprzestrzenianiu się szkodliwych wirusów i bakterii na żywność.

Twoja komercyjna kuchnia będzie codziennie intensywnie użytkowana. Jako właściciel firmy będziesz również podlegać kontrolom i będziesz musiał przestrzegać surowych norm dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa żywności, dlatego ważne jest zaopatrzenie w  profesjonalne  środki czyszczące.

Nasz oferta obejmuje szeroką gamę specjalistycznych produktów do sprzątania i pielęgnacji, hiszpańskiej marki Sallo, które zaspokoją Twoje potrzeby. Oferujemy skoncentrowane detergenty, które mogą przebić się przez najtwardszy tłuszcz, brud i plamy, w tym wersje przyjazne dla środowiska.

Produkty do automatycznego i ręcznego zmywania naczyń, środki chemiczne do mycia i pielęgnacji podłóg, do czyszczenia stali nierdzewnej, środki do usuwania przypaleń , czyszczenia pieców , znajdziecie również produkty do odkamieniania oraz takie które poradzą sobie z udrożnieniem rur i odpływów.

Niezależnie od tego, czy odkażasz powierzchnie, czy myjesz podłogi, nasze chemia do czyszczenia promuje higieniczne miejsce pracy.

Czysta kuchnia zaczyna się od zakupu odpowiednich produktów – więc upewnij się, że nigdy ich nie zabraknie, zaopatrując się u nas!

Więcej...Mniej...

- Nasz Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


    Płatności: MasterCard płatność kartą VISA płatność kartą PayU płatności on-line
    Dostawa: DHL Dostawa InPost RS